Принцеси в микровълновата

  • 8 588
  • 8
  •   1
Отговори
Моля ви кажете как приготвяте принцеси в микровълновата-на мен нещо хич не ми се отдава.Лошото е че някъде сме затрили упътването на микр. и сега само експериментирам.Тя ми е модел на Lg с програми-Грил,Размразяване,300,500 и max.
А отдолу копчето е с указания-1,2 и т.н. Помагайте,

# 1
  • Мнения: 1 655
На грила се приготвят или ако имаш смесено грил-микровълни, може да използваш програмата, която е с най-нисък процент микровълни. Сандвичите е добре да се поставят на високата поставка, за да са по-близо до грила. Плънката на сандвичите е по желание и каквото има в хладилника - принцеси с кайма, с яйца и сирене, филе с кашкавал...

# 2
  • Мнения: 3 453
НЕ ПРИГОТВЯМ.Стават отвратителни..грилчето е за тази работа. Laughing

# 3
  • Мнения: 7 474
Пускам на грила за 5 - 6 минути.

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Добре де, а плънката не става ли дървена в МВ?

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
НЕ ПРИГОТВЯМ.Стават отвратителни..грилчето е за тази работа. Laughing

И ако микровелето ти е с грилче, нямаш грижи  Naughty

Аз правя всякакви сандвичи, но само с грила. Не ми се е случвало плънката да се получи дървена  Peace Не използвам комби функцията, защото се опасявам именно от това.

# 6
  • София
  • Мнения: 565
Нашата няма грил и ми се е случвало понякога да нямам време и да направя някой сандвич внея. Но за съвсем кратко- колкото да се разтопи кашкавалът. Не става лошо, но аз си предпочитам хрупкаво и по- препеченко. Grinning

# 7
  • Мнения: 3 216
И моето микровеле е с грил,Принцеските стават супер. Аз имама специална поставка за печене с грил-една метална скара. Та правя принцеските,слагам ги на поставката,настройвам на опция грил+ 8 минутки на таймера(обичам ги по-препеченки) и готово.

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
И моето микровеле е с грил,Принцеските стават супер. Аз имама специална поставка за печене с грил-една метална скара. Та правя принцеските,слагам ги на поставката,настройвам на опция грил+ 8 минутки на таймера(обичам ги по-препеченки) и готово.

Ъхъм, и аз имам такива скари. Две са, с различна височина  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт