Къде простирате в лошото време

  • 15 589
  • 138
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
Днес е изключение,но сега като е лошо времето къде простирате
навън където дрехите съхнат 3 дена или вътре да заемат място?

# 1
  • Мнения: 8 917
Усвоихме терасата и имаме навън простор, но не го ползвам, защото не знам на кой ще му дойде на ум да си изтърси покривката например отгоре, а защо не и килим. Въбще - простирам си на простор вътре, като преди това са изцентрофугирани на 1000 об. Peace

# 2
  • Мнения: 2 700
В банята имам от разтегаемите простори, които се закачат на стената - когато имам пране опъвам въжетата, когато нямам ги прибирам.

# 3
  • Мнения: 352
Винаги навън!  Peace

# 4
  • Мнения: 4 406
центрофугирам 2 пъти и излизат почти като за гладене. тези, от които нямам остра нужда - на терасата да висят

# 5
  • Мнения: 6 461
Простирам ги на терасата и като подсъхнат ги слагам на сушилника за дрехи в къщи.

# 6
  • Мнения: 422
Имам за целта подвижна сушилка за дрехи, която пренасям където ми скимне из апартамента.Събира две перални дрехи, в стаята ухае страхотно, но дрехите задължително трябва да са ценртуфугирани.

# 7
  • Мнения: 4 053
на терасата,
а като е по влажно времето,
и наистина съхнат по 3 дена на сушилнята Wink

# 8
  • Мнения: 2 125
Простирам на сгъваем простор, слагам го в хола (нямам друго място)...обикновено дрехите съхнат за ден.

# 9
  • Мнения: 3 268
На сгъваема метална сушилка за дрехи от тези,дето ги продават в магазините за домашни потреби.Замислям се обаче за сушилня newsm78

# 10
  • Мнения: 3 453
Навън защото се притеснявам за мухъл.Като поизсъхнат ги пребирам на сешоара вътре.

# 11
  • Мнения: 22 531
Имам за целта подвижна сушилка за дрехи, която пренасям където ми скимне из апартамента.Събира две перални дрехи, в стаята ухае страхотно, но дрехите задължително трябва да са ценртуфугирани.
Peace Никога навън.Там събират прахоляка на булеварда и избеляват от слънцето.Тези,които не минават през сушилнята,суша на сушилник в някоя от стаите.

# 12
  • Мнения: 2 309
Без значение времето,целогодишно простирам вътре в къщи.
Не ми харесва миризмата на дрехите след като са били на слънце...

# 13
  • Мнения: 891
На сгъваем сушилник - вътре. Обикновенно сушилника стои в хола, но когато имаме гости /за да не се вмирисват дрехите на цигари/ го местя в спалнята  Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз сега ги слагам под климатика и съхнат дста бързо,но освен че заема място вкъщи се появява и повече прах покрай тия дрехи

Общи условия

Активация на акаунт