КОСАТА МИ ПАДА МНОГО

  • 13 295
  • 15
  •   1
Отговори
ZDRAVEITE!
MNOGO GODINI BQH BOLNA OT EPILEPSIQ NO VSI4KO VE4E MINA USPE6NO.TOGAVA PIEH HAP4ETA OT KOITO MI KAPE6E KOSATA.TOVA IM BE6E STRANI4NIQ EFEKT NO NQMA6E NA4IN.TEZI HAP4ETA SUM GI SPRQLA PREDI POVE4E OT DVE GODINI NO KOSATA MI NE SPIRA DA KAPE.NAPROTIV IMAM 4UVSTVOTO 4E DAJE E POVE4E.KAJETE KAKVO PRAVITE VIE I IMA LI EFEKT.MNOGO SE PRITESNQVAM I 4E SLED KATO ZABREMENEQ KOETO SE OPITVAME DA NAPRAVIM 6TE OKAPE O6TE POVE4E

# 1
  • Мнения: 1 329
Моля те пиши на кирилица и не с големи букви.
Темата не е за този форум - форума е Проблемно забременяване, модераторите ще го преместят в Здравосл.проблеми или Красива мама.
Но ти отговарям - пий бирена мая (купува се от аптеката) и си я вземи обогатена с витамини.
Купи си шампоан на Phito за косопад.
Пий повече вода, течности, подстригвай я често и яж плолове и зеленчуци.
успех

# 2
шамноана на фито - това фитовал ли е

# 3
  • Мнения: 96
И от мен един съвет:

Попитай личния си лекар за мнението му за САМЕНТО - хранителна добавка, извлек от билката котешки нокът, имуностимулатор.

Аз лично по препоръка на моето GP го взимах за Candida в продължение на 3 месеца по 1 табл дневно. Благоприятно ми повлия на косата (спря да пада), ноктите (спряха да се цепят) и на кожата.
Но на мен ми препоръчаха да си купувам единствено от дрогерии Лечител. Не искам да правя реклама в никакъв случай, но ме предупредиха, че Котешкият нокът може да е опасен, ако не е пречистен добре. Така, че лекарката ми ми каза точно от къде да си купя.

А за косопада - расте ли ти нова коса? Имаш ли къси косъмчета като повдигнеш бретона? Ако има растеж, косопада е съпътстващ растежа. Косата се обновява постоянно.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 897
Изследвай си хормоните- полови и на щитовидната жлеза.

# 5
  • Мнения: 1 329
шампоана е Phytoaxyl на френската марка Phyto; бяла тубичка със синя лента отляво. Фирмата е специализирана само за грижа за косата. Продава се единствено в аптеките, струва около 15 лв. Доволна съм от него, моята коса падаше със шепи и значително намаля.

# 6
  • София
  • Мнения: 13 203
И на мен ще е полезна темата. От половин година се плаша как ми пада косата. като се къпя на кичури пада.. ужасно е! Гъстата ми коса е на път да стане перушина...

Започнах да пия витамините на Мерц за коса и кожа... Мисля, че има ефект... но трябва да се пият 6 месеца. Чак на третия има някакъв ефект. Аз съм пила 2 месеца и мисля има промяна, макар и малка. Схемата е.. три месеца 2 пъти по едно хапче и 3 месеца по 1 хапче на ден.

# 7
И от мен един съвет:

Попитай личния си лекар за мнението му за САМЕНТО - хранителна добавка, извлек от билката котешки нокът, имуностимулатор.

Аз лично по препоръка на моето GP го взимах за Candida в продължение на 3 месеца по 1 табл дневно. Благоприятно ми повлия на косата (спря да пада), ноктите (спряха да се цепят) и на кожата.
Но на мен ми препоръчаха да си купувам единствено от дрогерии Лечител. Не искам да правя реклама в никакъв случай, но ме предупредиха, че Котешкият нокът може да е опасен, ако не е пречистен добре. Така, че лекарката ми ми каза точно от къде да си купя.

А за косопада - расте ли ти нова коса? Имаш ли къси косъмчета като повдигнеш бретона? Ако има растеж, косопада е съпътстващ растежа. Косата се обновява постоянно.
[/quot

да имам нови косъмчета но да ти кажа не ми се вярва от това да е при мен.аз съм така от много време-така ли не се поднови тая коса.правила съм какви ли не изследвания-всичко ми е наред.
шампоана на фито по добър ли е ат фитовал.някой има ли наблюдения.знам че има и капсули на фитовал-за тях какво можете да ми кажете-на хорманална основа ли са.
чувала съм и за лосион ALPIKORT - за него знаете ли нещо

# 8
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Знам за билката чемерика, че много помага, но как се приготвя, може би в книгата за билките в България ще пише, имаше едно време такава.

# 9
  • Мнения: 189
и аз имам страшен косопад....откакто се върнах от морето и стана кошмар...вече 3 месеца...успокояващото е че поне ми расте нова Simple Smile
иначе косата ми намаля почти с 2/3..добре че беше много гъста и все още изглежда добре...
пих Ревалид, купих си и шампоана, но не мога да кажа, че помогна...вярно че хапчетата ги пих само месец, но от шампоана пък ми се обели скалпа направо..нещо като пърхут Sad
после се наложи и Низорал да ползвам да се оправи
м/у временно си купих на Phyto, ама не този който се споменаваше по-горе, защото Phytoaxil го дават, че е за мъже. Дамската версия е Phytociane (май така се пишеше, не съм вкъщи за да го проверя точно). От него съм доволна...Понамаля ми косопада, но не е спрял....омръзна ми да събирам дълги черни косми ... Има и такива ампули на Phyto, но не съм ги пробвала...
Фризьорката ми, която преди не спираше да се възхищава на косата ми в крайна сметка ме успокои, че се случва през няколко години (5-6) косата да се подменя. Не че съм забелязала до сега да е ставало, но сигурно е така... Поне ми расте нова и постоянно имам антенки да ми стърчат отгоре  Laughing
Иначе може да правите често подхранващи маски (има доста писано за тях), те винаги са полезни
Успех на всички Hug

# 10
  • Мнения: 96
Знам за билката чемерика, че много помага, но как се приготвя, може би в книгата за билките в България ще пише, имаше едно време такава.

Да, и аз съм чувала за чемерика, дори съм ползвала, но са ме предупреждавали ,че е силно отровна - да се внимава да не се погълне и да не влезе в очите.

На мен също постоянно ми пада косата и фризьорката ми вечно ми показва новите косъмчета, които израстват. Но наистина от Саменто бях много доволна. Като цялостно действие върху организна ми. Аз лично го препръчвам, но все пак попитайте и лекар за мнение за вашите случаи.

# 11
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Търсейки билката чемерика, защото точно сега и аз имам такъв проблем, намерих себорал, това е воден извлек от чемерика и се намира в аптеките, 1,75 лв., достъпно и не се налага измиване на косата след ползване. Това ми беше препоръчала фризьорката преди години, но го бях забравила ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 546
себорал - да разбирам, че това е лосион..така ли? newsm78

# 13
  • Вече на село
  • Мнения: 569
себорал - да разбирам, че това е лосион..така ли? newsm78

Нещо такова. С памук се нанася в корените на косата и се втрива с масажиране. Това се прави 2-3 пъти седмично, а може и всеки ден, поне така ми каза аптекарката, която ми го даде. Като укрепне косата, може само по веднъж седмично след измиване.

# 14
Здравейте,виждам че влизам в темата след седмица ,но дано да съм от полза на didinka.Преди няколко години ,след преживян стрес ,косота ми започна страшно да капе,направо ми се виждаше скалпа.Тогава ми препоръчаха маска с чесън.Почиства се исе обелват 3-4 главички чесън,счукват се,слагат се в бурканче,например от детско пюре,залива се догоре със спирт или ракия.След като престои 1 ден може да се ползва.Маже се главата,но само с течноста без парченца чесън.Завива се с шапка за баня и хавлия за 2 часа.След това се измива по обичайния начин.Ефекта е много добър,единственото неприятно е миризмата,която се появявя и след навлажняване на косата.

Общи условия

Активация на акаунт