Д-р Жекова - Окръжна болница - моля за мнения...

  • 16 050
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 259
Моля да изразите мнения за д-р Жекова от Окръжна болнизца /1-ви етаж, 13 кабинет/.
Разбира се, обръщам се към жените/мамите, които я познават...

Благодаря ви предварително...

# 1
  • Мнения: 326
Моя приятелка ражда първото си дете при нея. Да те предупредя, че е "против" секциото, освен ако не е адски, ама наистина адски наложително. Чудя се защо след като все пак трябва да отчете факта, че все пак е 21-ви век... Но това е мое мнение... На теб - УСПЕХ!  bouquet
Виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4909.300

# 2
  • Мнения: 2 818
Готина е. Когато раждах беше и тя там... но не я познавам много добре. Но спечели симпатиите ми (които трудно се печелят от доктори  Wink )

# 3
  • по света
  • Мнения: 1 587
С отлично мнение,помогна на моето раждане страхотен екип бяха.Аз бях пациент на друга лекарка, но понеже беше тежко раждането и тя се включи. Hug
Изобщо съм доволна от Окръжна.

# 4
  • София
  • Мнения: 625
Аз раждах при нея без уговорка. И друг път съм си казвала мнението! Крещя ми през цялото време: първо - много съм викала, а интелигентните жени не викали ?!?
второ - не съм напъвала като хората!
трето - била съм се разкъсала и сега трябвало да ме шие!
четвърто - как да ме шиела като съм качила толкова кг. (88 на ръст от 1.73)
Имаше и още доста, но гледам да не си ги спомням! За професионализма и не мога да споря, може и да е много добър лекар! Но аз лично все още не мога да я забравя тази д-р Жекова и умирам от страх за предстоящото раждане!
Но от друга страна съм чувала, че ако си с уговорка при нея е много мила!

# 5
  • София
  • Мнения: 630
Поведението и наистина не е за пример Mr. Green. В професионално отношение обаче е на много високо ниво.

# 6
  • Мнения: 669
Аз раждах при нея и бях с уговорка. Доволна съм от нея, защото имах проблеми преди това и 2 години ходех при нея, и след това раждането, и винаги се е държала много мило и добре с мен, но по време на раждането на мен също ми викаше, но тя просто си е такава, има груб глас и имаш чувството че ти се кара, а тя просто така си говори, но и може би го прави понякога за добре. Защото бебето ми се беше омотало около пъпната си връв, и тя ми се караше да напъвам по-силно и т.н., плашеше ме че ако не се напъвам както трябва ще взима форцепса. Тогава ми стана малко кофти от държанието й, но след това когато всичко беше отминало и на следващия ден и на по-следващия, като идваше да ме види в стаята ми се извини и ми каза че го е направила за добро, защото положението е било напечено. Абе незнам - въпреки всичко съм доволна от нея. И въпреки уговорката, и това че дойде , въпреки че беше излезнала в отпуска, не ми поиска 1 стотинка, и не ми е казала да й дам каквото и да било, аз й дадох, но беше по мое желание - а това в последно време не съм го чула за нито един лекар да не си иска при положение че се уговаряш с него да ти бъде на разположение.
Успех илеко раждане.

# 7
  • Мнения: 3 034
Родих при нея и двете си дъщери - много съм доволна, страшен професионалист е, кара те да се чувстваш в сигурни ръце. Наистина може да звучи понякога малко грубо, но знае какво прави. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 158
И аз родих при нея- с уговорка .
В началото беше много мила, но раждането не вървеше гладко-не напъвах правилно, нямах сили и съответно тя ми се караше, викаше, дори по едно време ме остави на акушерките / "не можела повече да се занимава с мен"/ , после се върна и ме сряза, скочи ми на корема и бебка изскочи. Наистина беше доста груба- и в отношението си , а и грубо "пипаше". Настани ме във ВИП-стая, без да съм се уговаряла за това. На другия ден дойде да ме види и вече беше значително по-мила. Важното е, че прояви професионализъм и бебка е добре.
P.s. след 2.5 м. още ме боли дупето, но не мога да съм сигурна, че се дължи на лошо зашиване.

# 9
  • София
  • Мнения: 625
И аз родих при нея- с уговорка .
В началото беше много мила, но раждането не вървеше гладко-не напъвах правилно, нямах сили и съответно тя ми се караше, викаше, дори по едно време ме остави на акушерките / "не можела повече да се занимава с мен"/ , после се върна и ме сряза, скочи ми на корема и бебка изскочи. Наистина беше доста груба- и в отношението си , а и грубо "пипаше". Настани ме във ВИП-стая, без да съм се уговаряла за това. На другия ден дойде да ме види и вече беше значително по-мила. Важното е, че прояви професионализъм и бебка е добре.
P.s. след 2.5 м. още ме боли дупето, но не мога да съм сигурна, че се дължи на лошо зашиване.

Явно няма значение дали имаш уговорка или не. При мен нещата протекоха по същия начин. И мен ме настани във ВИП стая....
Но думата ми беше за шевовете - непременно иди да те види лекар, защото при мен при зашиването беше захваната тъкан от друго място и се наложи малко лечение. Не беше болезнено, мазаха ме с нещо, но непременно отиди да те видят, защото и мен много време ме болеше отдолу, което определено не е нормално!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 941
Две мои познати родиха при нея и са много доволни, аз съм я виждала и се е държала много мило с мен. За викането, явно си е такава малко джаста - праста.

# 11
  • София
  • Мнения: 12 548
Страхотен лекар е! Родих детето си с планово секцио при нея заради проблеми с очите, а и Калоян се роди 4,5 кг и на всичкото отгоре седалищно-крачно с два пъти омотана пъпна връв около врата!Въобще всички екстри!Бях чула по време на бременността си мнения, че поради фигурата ми - а аз съм си едричка- нищо ми нямало и да родя нормално. Именно д-р Жекова, въпреки че е адски против секциото, от началото ми каза, че с това предлежание няма начин да родя нормално.
От друга страна - не знам какво ви притеснява толкова викането й. В крайна сметка нейната работа е да изроди бебето ви живо и здраво и това й прави. За парите също подкрепям горните мнения - не е поискала нито стотинка - нито за прегледи, нито за раждане, да не говорим, че мъжът ми беше в залата и снима с видеокамера самото секцио!
Лично аз съм съгласна тя да вика, а не да попадна на някоя мила и любезна лекарка, която в крайна сметка да се окаже некадърна, нали?!

# 12
  • София
  • Мнения: 625

От друга страна - не знам какво ви притеснява толкова викането й. В крайна сметка нейната работа е да изроди бебето ви живо и здраво и това й прави. За парите също подкрепям горните мнения - не е поискала нито стотинка - нито за прегледи, нито за раждане, да не говорим, че мъжът ми беше в залата и снима с видеокамера самото секцио!
Лично аз съм съгласна тя да вика, а не да попадна на някоя мила и любезна лекарка, която в крайна сметка да се окаже некадърна, нали?!

Ще ти кажа какво ме притеснява във викането. Аз като цяло съм по притеснителна и нейното викане освен, че ме стресира допълнително, ми остави и ужасно травмиращ спомен от раждането! Когато разбрах, че за втори път съм бременна ми се плачеше и направо не исках второ дете само заради този ужас, който изживях и в който и тя имаше голям принос!
Не казвам, че е по-добре да е любезна и некадърна! Но добрият лекар е не само добър професионалист, а също така и човек!
Ако на Snejanka99 не и пука дали и крещят, ще избере нея, но може да е като мен - нека знае  пък тя ще си предцени!
И нещо друго -  ти си раждала секцио, а има голяма разлика във воденето на нормално раждане и секциото. Ако щях да раждам секцио без всякакви притеснения отивам при Жекова.
Но при нормалното раждане, при цялата болка и почти неадекватното състояние в което се намираш най-малко ти трябва някой да ти крещи!
Ако си раждала и нормално ще ме разбереш!

# 13
  • Мнения: 232
Аз раждах в окръжна,не при нея,но е много готина.Не се притеснявай.Изобщо в окръжна са супер! smile3501 newsm51 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт