СТАФИЛОКОКИ!!!

  • 951
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Момичета имам нужда от съвета ви за моя приятелка  Rolling Eyes

Тя има стафилококи. Казали са и, че има два варианта за лечение. Антибиотик и Ваксина и тя се чуди какво да избере, какво е вашето мнение???

# 1
Ваксина Анаста според мен е най-добре. Сина ми и съпруга ми имаха стафилококи и с тази ваксина се оправиха.

# 2
  • Мнения: 2 849
Виктор след раждането имаше пъпчици по лицето ,които разбрахме по-късно ,че са стафилококи (вътреболнична инфекция ),лекувахме с бактробан и хомеопатия .Правихме второ изследване и бяха поизчезнали .В Анаста показа -наличие -минимално .Препоръчаха ни Трипафлавин (мисля така се казваше ) за мазане на носа след този курс ,ваксината на Анаста .Купихме я и така си стои в хладилника .Педиатъра ме разубеди  да я мажем .Има добри хомеопатични препарати за стафилококите .

# 3
  • Мнения: 3 861
На мен не ми е много ясно, моля обяснете

Нали ваксината се бие като превантивна мярка за да не се разболеем от съответната болест, как в случая тя се явява като лекарство???

# 4
  • Мнения: 75
здравей!Ние имаме същият проблем стафилококи в нослето!Ползвахме бактробан, и резултата от изследването беше "не са изолирани патогинни микроорганизми" което според УНГ означавало че може да се е излекувала а може и да има още стафилококи които след време отново да се активират.Абе в общи линии се оказа че тези стафилококи са много упорити и не е гаранция че като се излекуват няма да се възтановят наново.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт