Препоръчайте добър гинеколиг в Свищов

  • 6 148
  • 16
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Моля препоръчайте ми някой  от който сте доволни  Praynig

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 20:09 от cvet_i

# 1
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Оправи заглавието на темата!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Няма ли мами от Свищов тук  Thinking
Надявах се някой да ми помогне.Сестра ми има нужда от съвет и и обещах,че ще попитам във форума  Tired Моля чакам препоръки  Praynig

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Май сама ще си пиша в темата Rolling Eyes
 smile3514
Жалко мислех,че може да ми помогнете Tired

# 4
  • Мнения: 8 917
Преди близо 10 години когато следвах там ходих при семейният лекар на хазайката ми, който беше гинеколог - страхотен човек. Водех и приятелките си там и всички бяха много доволни от него. Бил е "шеф" на болницата в Белене преди това. Тогава да бе към 60-65 годишен...не знам дали е още жив и за името не се сещам, но кабинета му бе от хотел Дунав нагоре по улицата - 2-та или 3-тата къща. Хотел Дунав бе този ,който е на центъра, сега не знам как се казва, не съм ходила от 6 години там. Ако се сетя за името ще ти кажа Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Хотела го знам.Още си е там.Ще пратя сестрами да разгледа.Предполагам,че ще има табела или нещо одобно.Много благодаря  Hug

# 6
  • Мнения: 8 917
Хотела го знам.Още си е там.Ще пратя сестрами да разгледа.Предполагам,че ще има табела или нещо одобно.Много благодаря  Hug
Дано е жив човека, и дано е с ума си, че не се знае Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 015
Защо искаш в Свищов newsm78?Върви в Плевен, но иначе аз съм доволна от Михайлов Peace.Много момичета не го харесват, по точно Не са доволни, но с мен е нямало гафове Whistling.Пак ти казвам да отидеш в Плевен, защото и техниката, а и самите гинеколози са по добри Peace.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Трябва ми в Свищов.За наблюдение на бременност е.Не ми върши работа в Плевен.Казаха ми за Стефанова(май така се казваше  Rolling Eyes ),но май нещо има и не доволни от нея и затова питам.

# 9
  • Мнения: 1 004
То в Свищов има ли добри? Rolling Eyes
Поне доколкото съм чувала всички ходят в Плевен.
Мъжа ми има роднина там гинеколог, но всъщност не бих ти го препоръчала.

# 10
  • Мнения: 3 405
д-р Маринов.
Стефанова в никакъв случай.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Анджелина би ли ми дала повече информация,моля!Кабинет,адрес,телефон на д-р Маринов  .... Praynig А какво толкова не и харесват на тази Стефанова  newsm78

# 12
  • Мнения: 2 015
Маринов се намира в поликлиниката на 2-ри етаж и работи от 15:30 до 18:00h.Аз за следене на бременност ходих при него, но и в Плевен при Пенков.Според мен е добре и ти да направиш така, който и да избереш в Свищов.Ходи си в Свищов, за да ти водят картона, а в Плевен само за допълнителна консултация, а и нали ти казах, че там техниката им е доста по добра, а и не само това.

# 13
  • Мнения: 3 405
Вече не знам координати, защото не живея там. Но съм доволна от него, когато следеше първата ми бременност.
Стана така, че родих при Стефанова., но имам причини да не съм очарована от нея.
Попитай в Свищовската тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74733.0
Там мамите са по-запознати Grinning

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Анджелина благодаря много  Hug

Общи условия

Активация на акаунт