Kухни "Rapid"

  • 1 029
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Извинете, ама аз пак за кухните питам.... Embarassed
Какво да правя като са ми на дневен ред.... Rolling Eyes
Та, някой да си е поръчвал там? Колко ви излезнаха?  Знам, че цените хич не са ниски, ама много ми харесаха.... Thinking
Ще съм благодарна, ако се включи някой!

# 1
  • Мнения: 934
Май темата ми е за "Дом и семейство".. newsm78
Моля, накой от модераторите да я премести!
Благодаря!

# 2
Виж има много предложения за кухни в www.mebeli-novaidea.com
Можеш да намериш нещо полезно за теб. Мебелите са полски и са много хубави.  Peace

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А защо точно на Рапид си се спряла? Те наистина са много скъпи, а има вече и български фирми, които изработват кухните толкова добре, колкото и те, а цената е по-ниска. В България вече се правят и извитите врати, и гланцовото боядисване, и механизмите са същите. Според мен не си струва да се дават маса пари само заради името  Thinking

# 4
  • Мнения: 3 835
За Rapid Group Ltd, ли става въпрос? Където шефа им е грък? Ако, да, то моята е от тях. Доволна съм. Ок. 7-8000лв., без уредите. Обаче, моята е с много извивки и т.н. Сега пак съм им поръчала още работи за хола. Ако те интересуват още подробности, пиши.

# 5
  • Мнения: 934
За Rapid Group Ltd, ли става въпрос? Където шефа им е грък?

Да, за същите става дума! Ама много пари, бре.... newsm78Като сложа и уредите(перялня, хладилник, фурна, керамичен плот, аспиратор) и....ударихме 10 000..... Crazy Rolling Eyes Shocked
Нищо де....от повече инфо глава не боли....как е като качество? Заслужава ли си парите?

# 6
  • Мнения: 3 835
Да, определено. Ние я правихме преди 4г. Нямам никакви проблеми, доволна съм и много си я харесвам. Има някаква варненска фирма, която след това започна да ги копира, но техните са доста кичозни, прекаляват с детайлите. Но то върху дизайна, ти имаш последната дума, така, че това не е основния проблем. От Рапид твърдят, че работели с по кофти материали, ама незнам. На Рапид MDF, го внасяли от Италия. За цената всичко зависи от големината на кухнята или бокса. От детайлите, и т.н. Нищо не ти пречи да отидеш в офиса с чертеж на кухнята и да поискаш да ти направят проект. Няма да обясняваш, че се колебаеш, къде, какво и как. Правят ти проекта, дават ти цена и ти си мислиш. Така можеш да действаш и с други фирми и после ще си решиш, съпоставяйки цена и качество......

# 7
  • Мнения: 934
Нищо не ти пречи да отидеш в офиса с чертеж на кухнята и да поискаш да ти направят проект. Няма да обясняваш, че се колебаеш, къде, какво и как. Правят ти проекта, дават ти цена и ти си мислиш.
Точно това си мисля и аз!  bouquet
Да отидем с проект, да ни кажат какво ни струва и да си решаваме.
Лошото при нас е, че става дума за големичка кухня. Някъде 3.90 на 2.10 + бар плот и хич няма да е евтин.. newsm78
Ама здраве да е....Правим си проекта и почваме да обикаляме Laughing
Още веднъж благодаря за инфото ти!

# 8
  • Мнения: 3 835
Нашият бокс е 2.50 на 2.50 някъде. бар плота е доста голям, и целия е извит като дъга, и под него всъщност са ми основните шкафове. Най-хитро става на Стройкото, ама май свърши. Иначе там минаваш и питаш, колко струват кухните-мостри и се ориентираш горе-долу в цените. И после като си набележиш няколко фирми, отиваш в офисите им, да ти правят проекти. Почти всички фирми имат интернет сайтове, а също и в тези списания "Наш дом", "Идеален дом", също има ценни идей. Когато накрая се спреш на някоя фирма, и направите проект, не бързай да стартираш поръчката, като платиш цялата сума, вземи проекта вкъщи, и без да бързаш, много детайлно и подробно обмисли всичко, до най-дребната подробност, защото това се прави за много време напред, скъпо е, и като се замислиш прекарваме страшно много време в кухнята, дори и да не готвим чак толкова много. Трябва хем да ти е красиво и комфортно, хем максимално удобно.
Толкова от моя опит! Успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт