Отговори
  • Мнения: 6 206
Покрай тези номинации, видях пак се гледат, оценяват се, мерят се п*шки и се присетих, че има няколко потребители, които органически не ги понасям.
Нищо не са ми направили хората, дори напротив, много са добронамерени, обаче чувствам някаква необяснима антипатия.
Що така?

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Е, не знам що, но и аз има няколко такива.

# 2
  • Мнения: 1 793
И аз имам няколко такива. Нищо лошо не са ми направили или казали, дори не съм ги виждала "на живо" както се казва, обаче не ги понасям. Малко са, но има такива.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Ми и аз така  Thinking
А те дори не подозират  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 6 206
Аз не се изразих правилно отначало, уж са моята кръвна група, уж единомислие по въпросите, но самия начин на изразяване, едно перчене и префърцунване хем ми е смешно, хем ме дразни.
Това имах предвид, хора, които се очаква да са ми приятни, хич не са.
Чак ми е едно съвестно.

# 5
  • Мнения: 46 488
До сега само един: "Дробчо".

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
Каспър прекрасно те разбирам  Hug
Точно прекаленото оригиналничене и парадиране
ми промени мнението за тях ! Изказът също !

# 7
  • Мнения: 1 930
Само за хора от форума ли говорим?
Щото при мен го има и тоя момент-виждам ги само за по веднъж и втори път изобщо не ща да ги мяркам, без дори да сме се опознали  Sick

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Органическа неприязън?  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 253
Има го това нещо.И не само към хора от форума .Доста често ми се случва да изпитвам непоносимост Rolling EyesДори съм допускала ,че може нещо в мен да не е наред,да не би да съм твърде взискателна.Давала съм втори ,трети шанс на някой-да се видим пак, да си поговорим,да се абстрахирам от някои "уж мои си внушения",но уви.Баш органическа неприязън си е.

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
има няколко потребители, които органически не ги понасям.
Нищо не са ми направили хората, дори напротив, много са добронамерени, обаче чувствам някаква необяснима антипатия.
уж са моята кръвна група, уж единомислие по въпросите, но самия начин на изразяване, едно перчене и префърцунване хем ми е смешно, хем ме дразни.
Това имах предвид, хора, които се очаква да са ми приятни, хич не са.
Има, да. Не знам и аз защо. Не са много и доколкото ми е възможно - не показвам чувства - то няма и нужда, когато мога просто да подмина постингите, които ме дразнят по тази причина.

# 11
  • Мнения: 2 257
Би било много съмнително, ако няма никой, който да те дразни... Здравословно човешко състояние е да изпитваш широк спектър от емоции.
Да, има такива. Има и такива, които ме грабват и ме кефят повече и повече с всеки изминал ден. И тук, и в живота - с реалните хора.

# 12
  • Мнения: 1 629
Като прочета такава тема, моментално решавам, че за мен се отнася Crazy Сигурно всички се чудят така  Rolling Eyes
Има хора, които не са ми приятни, но това е заради изказано мнение. Има и такива, които ме радваха преди, но колкото повече ги 'опознавам', толкоз по-зле става. Сложна работа.

# 13
  • Мнения: 5 577
Не, при мен май няма такива.
Един човек адски не понасям, но то е заради други причини, писала съм.
Всичко останали ми допадат.

# 14
  • Мнения: 15 619
Да,  има такива.

Общи условия

Активация на акаунт