Почистване на лице

  • 1 568
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 606
Надявам се да ми понногнете,понеже съм доста неосведомена по темата.До сега не съм ходила на такава процедура,но смятам скоро да посетя някой козметик защото са ми излезли едни ситни,гадни пъпчици,тип пубертетски,дето не стават за истискване и много ме дразнят,та искам да попитам,какво точно представлява процедурата,с ръце ли се работи или с някави уреди и какво още включва.Бях чела в една от темите,че кожата ставала по бяла от преди,но понеже си подържам тен от солариум,има ли вероятност да  изблднея?

Благодаря на всички предварително  Peace

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 08:11 от Andoniya

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
С ръце се работи Peace.Първо попитай за добър козметик и тогава отивай смело.За тена от солариума не се притеснявай,така или иначе ти го поддържаш.

# 2
  • Мнения: 606
.Първо попитай за добър козметик и тогава отивай смело..
Варненки,препоръчайте  ми  добър козметик Praynig
Ако меже и ценички

# 3
  • Мнения: 1 339
Еее Andoniya направо мислите ми четеш... Тука от няколко дена и аз се готвя да ида.  Hug  Айде и софиянките препоръчайте някоя козметичка добра...  Praynig  и ценички няма да е зле ( ако не е нахално Embarassed )

# 4
# 5
  • Мнения: 606
Ако може да ме светнете малко,през какви точно стъпки минавате при процедурата?

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 22:37 от Andoniya

# 6
  • Мнения: 528
Предполагам, че процедурита по почиствне на лице не се различават много при различните козметички Simple Smile
Моята първо ми сваля грима, след това ме маже с "размеквачка за пъпки" и ме слага под парата, следва пилинг/с една приятно жужаща машинка/ Mr. Green и после ръчно почистване...после  успокояване на кожата с ампула, която я активира с ултразвук/пак машинка/ и след това идва масажче Mr. Green   след масажчето антибактериална пудричка и дарсонвал/машинка/ Mr. Green
 / или първо беше дарсонвала и после масажчето newsm78/ следват две маски за лице, кремче и съм като нова Crazy

# 7
  • София
  • Мнения: 639
Предполагам, че процедурита по почиствне на лице не се различават много при различните козметички Simple Smile
Моята първо ми сваля грима, след това ме маже с "размеквачка за пъпки" и ме слага под парата, следва пилинг/с една приятно жужаща машинка/ Mr. Green и после ръчно почистване...после  успокояване на кожата с ампула, която я активира с ултразвук/пак машинка/ и след това идва масажче Mr. Green   след масажчето антибактериална пудричка и дарсонвал/машинка/ Mr. Green
 / или първо беше дарсонвала и после масажчето newsm78/ следват две маски за лице, кремче и съм като нова Crazy

звучи прекрасно, а сега ако споделиш и цени и къде ходиш направо ще си супер:)
е не че сега не си  Wink

# 8
  • Мнения: 528
козметичката се казва Юлия и работи в салон Мадлен / на Цариградско/ процедурата струва 35 лв...  Simple Smile

# 9
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
С какви продукти работи? Колко е дълго те почистват?
А след като те е на стискала, личи ли много?
Благодаря предварително.
http://www.madlenbg.com/index.html - това ли е въпросното студио?

# 10
  • Мнения: 528
С какви продукти работи? Колко е дълго те почистват?
А след като те е на стискала, личи ли много?
Благодаря предварително.
http://www.madlenbg.com/index.html - това ли е въпросното студио?


кожата ми е изключително чувствителна и съм леко зачервена след това, но само за около час-два... Peace
  http://www.madlenbg.com/index.html  това е салона

# 11
  • Мнения: 606
Да се похваля,ходих на почистване на лице в студео Поля,на Кра Кра.Чесно да си призная не останах особено доволна,защото на другия ден ми се възпали леко лицето и беше подпухнало и червено.Днес ходих в Angel Face за йонофореза и съм очарована.Обслужването беше страхотно,момичетата много любезни,а и работят с добра козметика.Препоръчвам го на всеки.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 951
Ако козметичката ,при която си ходила е професионалист,НЕ БИ трябвало след процедурата(повече от един ,два часа ,да ти е подуто лицето!Има "начини',за премахване на тези евентуални оттоци!

Общи условия

Активация на акаунт