Ако децата ви можеха да четат вашите размисли....

  • 948
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Вчера се замислих какво ще е-ако моето Максче можеше да ме чете тук?
Вие какво бихте помислили,ако вашите постинги бяха постинги на вашите майки и вие имахте възможност да ги четете?
п.п.мисля,че схванахте основната идея,макар мисълта ми да е накъсана и не много ясна Wink
Касиди,държа да ми отговориш,моля те!

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 10:51 от mixture

# 1
  • Мнения: 5 577
Аз, несъзнателно и без да искам, съм точно копие на майка ми. Затова мога да си представя ситуацията изцяло.

Просто понякога се стряскам чак от еднаквостта между нас.

Моите постинги са си точно на майка ми.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 423
Едното ми дете чете абсолютно всичко, което пиша тук - няма от какво да се притеснявам, а на нея и е страшно интересно. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Не се срамувам от нищо, което съм написала и дори ще се радвам един ден синът ми да прочете всичко това. Може би ще бъде бъдещ съфорумец - знам ли  Hug

# 4
  • Мнения: 412
да,може и така да е,но ако си малко дете,случайно успяло да се напъха тук(във форумите) и да прочетеш какви ги е писала мама-какво би било?как би се чувствала?
п.п.защо имам квадратче в заглавието?

# 5
  • Мнения: 25 568
Ами моят син ме чете отвреме навреме. Но много рядко, не се интересува особено от темите тук.
Виж, темата за муньовците обаче много му хареса!  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 412
Едното ми дете чете абсолютно всичко, което пиша тук - няма от какво да се притеснявам, а на нея и е страшно интересно. Peace
Не се срамувам от нищо, което съм написала и дори ще се радвам един ден синът ми да прочете всичко това. Може би ще бъде бъдещ съфорумец - знам ли  Hug
така,де,ама аз някой път съм писала неща...............

# 7
  • Мнения: 3 405
Ники е редовно е зад гърба ми и чете.
Впечатлява се от аватари и подписи и ги коментира. И някои теми чете, а после ги обсъждаме Wink
Така че - внимавайте какво пишете!  Grinning Grinning

# 8
  • Мнения: 412
Ами моят син ме чете отвреме навреме. Но много рядко, не се интересува особено от темите тук.
Виж, темата за муньовците обаче много му хареса!  Mr. Green
кои са муньовците?и колко е голям синът ти,Как'Сийке?

# 9
  • Мнения: 5 577
Иван се съмнявам, че някога ще прояви интерес. Пък и то колко ще има да чете, ще се откаже.

Момчетата не си падат по тия неща. Колегите ми са се хващали да ровят, но като видяли броя мнения ми казаха, че съм луда и че ако ще да съм писала за тях не биха чели никога толкова.
Едва ли имало нормален човек, които ще се хване да ме чете.

# 10
  • Мнения: 25 568
Стига, бе, да не си чувала за муньовците!  ooooh! Mr. Green
Съжалявам, че в момента не мога да търся, за да ти дам линк - дойдоха ми гости.
А синът ми скоро ще навърши 14 г.

# 11
  • Мнения: 3 405
п.п.защо имам квадратче в заглавието?

Върни се на първия си постинг и редактирай заглавието, кавадратчето ще се махне Simple Smile

# 12
  • Мнения: 412
муньовци.... newsm78
аз ще се опитам да ги намеря.Как'Сийке, какви са тез'гости по никое време?да не залющите ракията?
то ти е голямо момчето,значи!дали е чел творчеството на Касиди?

# 13
  • Мнения: 412
Вергилия,колко е голям Иван?

# 14
  • Мнения: 5 577
Вергилия,колко е голям Иван?

А, на 2 е - но говоря за бъдещето.


Како Сии, много ти е голямо детето, незнаех. Ти на колко си (ако не е неудобно)?

Общи условия

Активация на акаунт