Коледен подарък- спалня от ПДЧ за ДГ

  • 669
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Имаме идея за общ подарък за Коледа в ДГ. Какво е мнението ви за умалените гардеробче , легло от ПДЧ , и така модерните''холови гарнитури''? newsm78

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 12:10 от rummy

# 1
  • София
  • Мнения: 13 200
Имаме идея за общ подарък за Коледа в ДГ. Какво е мнението ви за умалените гардеробче , легло от ПДЧ , и така модерните''холови гарнитури''? newsm78

Нищо не разбрах... Shocked Искате да направите подарък на детската градина за коледа ли? Какви са тия холови гарнитури. Дай да ги видим...

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Питайте учителките от какво имат нужда без да им казвате, че искате да е подарък.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз нещо не разбрах - искате да вземете нови гардеробчета и легълца за децата и холова гарнитура за учителките ли?

# 4
  • София
  • Мнения: 797
 Да не става въпрос за някакви кукленски мебели?

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Преполагам че става дума за детски мебели:)
Нека изчакаме авторката на темата да уточни...

# 6
  • Мнения: 135
За детски,куклени мебели става дума.Само ,че не от пластмаса-такива имат няколко къта.Мисля да са каквито имаше едно време в ДГ,само че от цветно ПДЧ.Снимки на гарнитурите нямам,само знам, че са умален вид на истинските. Grinning
И аз нещо не разбрах - искате да вземете нови гардеробчета и легълца за децата и холова гарнитура за учителките ли?
Joy Joy Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз съм виждала такива неща в един магазина на Константин Величков след Пиротска, посока Сливница - добре изглеждаха, обаче хич не ми се сториха кукленски, а ми си бяха за дечица.

# 8
  • Мнения: 135
Офф,аз нещо не мога да обясня явно.Децата си сядат,играят с куклите,прибират им дрешките..нещо такова..
Аз съм виждала такива неща в един магазина на Константин Величков след Пиротска, посока Сливница - добре изглеждаха, обаче хич не ми се сториха кукленски, а ми си бяха за дечица.
   А харесаха ли ти?

# 9
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами да, добре изглеждаха - аз не съм ги разглеждала обстойно обаче.

# 10
  • Мнения: 135
Благодаря,ще ги потърся!

Общи условия

Активация на акаунт