колко време след аборта ви дойде М.

  • 1 676
  • 17
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 699
Май много въпроси започнах да задавам вече... Извинявам се предварително, ако ставам досадна   bouquet
Искам да ви попитам след колко време да очаквам да ми дойде М. Нямам търпение да се случи, за да мога да си направя изследвания и да разбера кога ще можем пак да си направим бебче.
надявам се да е скоро и всичко да бъде наред!
И на всички пожелавам, скоро да ни няма в този форум  Praynig

# 1
  • Мнения: 4 324
На мен ми дойде точно след 28 дена. Беше без болки в яйчниците, които по принцип преди това никога не ми липсваха. Гърдите също ме боляха преди аборта, а сега изобщо - вече трети цикъл започвам.... 

# 2
  • Мнения: 832
И на мен ми дойде точно на датата за следващия цикъл.По принцип никога не ме болят гърдите,само лека болка в яйчниците.Единствения път когато ме заболяха (1седмица преди очакваната дата на менструацията),беше когато бях бременна.После като прокървих,веднага спря това напрежение в гърдите.И след това всичко си тръгна по старому.Без никаква разлика от преди.

# 3
  • Мнения: 343
На мен след последния аборт ми дойде след 40 дни, така че е строго индивидуално. Успех!

# 4
  • Мнения: 651
Дойде ми на 35-я ден след аборта. Но наистина е индивидуално - в нормата е ако ти дойде до 40-я ден след абразиото. Peace

# 5
  • Мнения: 75
На 37-мия ден след аборта ми дойде М.

# 6
На мен ми дойде на 26 ден и беше много обилно, но за сметка на това пък много бързо свърши .

# 7
  • Мнения: 405
Дойде ми на 30-я ден,доста по-обилна от нормолната.Такава е вече втори цикъл! Има ли и други момичета с такъв цикъл след абразио? Дано всичко е ОК! УСПЕХ   bouquet

# 8
Лидди, при мен също беше много обилна, никога не е било така преди.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Дойде ми на 30-я ден.Съвсем нормално без ПМС.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 679
А има ли обичайните предменструални болки, за да знам все пак кога ще се появи? Аз още чакам да ми дойде и понеже другата седмица ще ходя в командирвка и като чета, че е доста по-обилна...нещо се притесних да не се чудя по пътя какво да правя.

# 11
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Наистина всичко е индивидуално. Док каза, че ще ми дойде на 34-35 ден - така и стана. Не търси признаци, просто убивай времето. Дните ще се извъртят и една сутрин просто ще се събудиш с цикъл.
   Странно е, че на мен след кюртажа всеки цикъл ми е адски оскъден и краткотраен - за разлика от преди това.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 699
И на мен най - после  ми дойде.
На 42-я ден, както обикновено, нищо различно не почувствах и  не забелязах

# 13
  • Мнения: 4 700
След то4но 6 седмици. Беz никакви приzнаци. А преди съм усе6тала овуто и са ме болели гърдите. Сега ни6то. Дано се нормалиzира след време.

# 14
  • Мнения: 11 003
След спонтанен аборт лекарят ме предупреди, че ще ми дойде след около 40 дена.
На мен ми дойде след 30-32 дена, както винаги, без никакви болки и странни симптоми.

Общи условия

Активация на акаунт