Прави ли ли сте отпечатъци?

  • 1 738
  • 30
  •   1
Отговори
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Здравейте! Искам да ви попитам дали сте правили отпечатъци на ръчички и крачета в разни албумчета и с какви боички? Много ми се иска да запечатам мъничките ръчички и един ден да се чудим колко са били миниатюрни, но не знам с какво. Може би боите, които се използват в сладкарството? Моля, дайте съвет. От друга страна пък да не поредизвикам някоя алергия, та няма да си го простя!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз ползвах водни боички. Но направихме отпечатък само от крачето. Нямаше никакви последствия. Успех.

# 2
  • Мнения: 3 089
аз просто ги очертах с химикал. и така няколко пъти. невероятно е за 1 година само колко са пораснали и ръчиките, и краченцата.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 806
и аз правих с водни боички , но на крачето отпечатака е по сполучлив  Peace

# 4
  • Мнения: 11 003
В цимента до оградата ни има отпечатък от крачето (в обувка, разбира се) на сестра ми на няколко месеца  Heart Eyes
По-малко е от човешка длан Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 362
С водни боички става.После лесно се измиват. Peace

# 6
  • Мнения: 819
Да,Направихме си отпечатъци на ръчичката и краченцето в гипс...и го подарихме на гордата баба!

# 7
  • Мнения: 6 461
Не съм правила ,но сега като чета темата мисля да взема отпечатъци........... Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 053
наще отпечатъци ги взимах с червило Peace

# 9
  • Мнения: 1 272
Да очертавам й ръчичката и крачето с химикал, планирам да и направя и отливка с гипс

# 10
  • Мнения: 27 524
Да. С водни боички. Няма проблем.

# 11
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
аз направих отливка от гипс ... по скоро глина и сега планувам да я оцветя с водни бои

# 12
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз и направих от глина, която изпекох и лакирах  Simple Smile Иначе в албумчето и очертах с молив и после повторих с фулмастер.

# 13
  • Мнения: 702
Взех отпечадъци и от ръчичките и от крачетата като ги намазах с червило

# 14
  • Мнения: 145
наще отпечатъци ги взимах с червило Peace
Тази идея страшно ми харесва! А как направи така, че да не се размаже?  Peace

Общи условия

Активация на акаунт