здравни осигуровки?

  • 961
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
знае ли някои, къде мога да видя дължимите здравни осигуровки?в страницата на ной имаше таблици с размера на вноските по месеци,но са преместени някъде,знаете ли къде?

# 1
# 2
  • Мнения: 119
таблиците със задълженията по месеци ги няма вече!били преместени на нов адрес!?мерси все пак:)

# 3
  • Мнения: 4 111
Здравей! И аз ги търся тези таблици и никъде ги няма! Включвам се да следя темата!

# 4
Момичета, проверете ги в сайта на Националната  агенция по приходите - институцията, която събира вноските. Адрес - www.nap.bg. Там има една графа при здравните осигуровки за физическите лица, ще се оринтирате.

# 5
  • Мнения: 9 063
Проверих си току що осигуровките, на моето ЕГН излиза друг човек (даже го познавам) Rolling Eyes Студентка съм (другият човек също) и съм си осигурена по принцип.
Миналата година ми се беше случило пак, но не помня къде и при кого ходих да оправям тая каша...в родното ми място, Смолян, в Касата всичко си беше наред, грешката май дошла от университета. Но не си спомням, наистина, затова, ако някаой има логично обяснение защо се получава така, моля да ми каже.
Утре мислех да ходя при личната на преглед, та си мисля: да видя ли първо дали в нейния компютър всичко ще си излезне нормално, или да ида предварително в университета да питам какво е станало с името ми и осигуровките ми?

Общи условия

Активация на акаунт