Детска кухня във Варна

  • 624
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Мамчета от Варна , моля ви, препоръчайте ми детска кухня във вашия град.Ако е с доставка още по-добре.Детето ми е на 9 месеца.
Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 1 448
До колкото знам няма кухня с доставка  newsm78 Кажи за кой район става въпрос  Hug

# 2
  • Мнения: 2 663
 Ще бидем на Константин и Елена , но ако няма доставка ще ходя до града да си я взимам, все  едно ми е принципно , стига да са добри отзивите за самата кухнята.
Дали ще мога да се запиша веднага като пристигна и какви документи ще са ми необходими?
Ще съм във Варна 10-15 дни

# 3
  • Мнения: 2 768
Не трябва предварително записване, купони се продават петък. Аз взимам храна от детската кухня на "Цар Освободител", намира се малко преди Спешния център на Окръжна Болница. Храната е хубава, приготвя се в там (не е разливочна), няма големи опашки, обслужват бързо. Ако искаш ще ти дам тел. на лични, звънни да се видим, ще ти покажа къде е.

# 4
  • Мнения: 2 616
А знаете ли къде има детска кухня в района на кв. Левски и кв. Чайка?

# 5
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 371
здравей,
в Чайка е до 5-та гимназия кухнята, а в Левски има във високите блокове с/у Бурлекса.

# 6
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Не трябва предварително записване, купони се продават петък. Аз взимам храна от детската кухня на "Цар Освободител", намира се малко преди Спешния център на Окръжна Болница. Храната е хубава, приготвя се в там (не е разливочна), няма големи опашки, обслужват бързо. Ако искаш ще ти дам тел. на лични, звънни да се видим, ще ти покажа къде е.
ако може и на мен да дадеш телефона на лични. знам, че е рано още, но живея малко по-нагоре на Прилеп и ще ми е удобна за по-натам. благодаря  smile3525
п.с. моята мама помоли специално да те поздравя за твоите две красиви госпожици и аз мисля, че са големи сладурани  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 616
Аз съм учила в 5-та, чак пък толкова да не я забележа Sad Ще потърся в региона-благодаря ти сърдечно!

Общи условия

Активация на акаунт