За обезмирисването на шишетата

  • 1 420
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 200
Откакто давам чая на ХИПП против колики шишетата ми миришат на анасон въпреки стерилизацията!?
Как да се отърва от тази миризма?

Предварително ви благодаря!!

# 1
  • Мнения: 46 436
При мен изчезна след около 3 стерилизации, но бях правила само около 2 седмици чай, защото мойта не искаше да пие нищо друго, освен мляко, така че го изхвърлях неизпит и накрая се отказах.

# 2
  • Мнения: 4 965
Ние просто си имаме различни шишета - за чай, за мляко, за вода и за сок (т.е. всяка от шушите има по 4 шишета+ по 1 резервно). В интерес на истината много обичат чай и давам постоянно - точно тези шишета няма как да ги объркам  Wink , колкото и да съм ги мила и стерилизирала.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 522
какви са ви шишетата бе мами, аз го правех в тези за вода - съклени на Чико - след стерилизацията няма никаква миризма  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 200
Моите са на Авент.

# 5
  • Мнения: 2 258
Стъклените са друга работа-пластмасата си мирише и наистина след няколко стерилизации миризмата изчезва...

# 6
  • Мнения: 3 200
Цитат на: SAYONARA
Стъклените са друга работа-пластмасата си мирише и наистина след няколко стерилизации миризмата изчезва...


Добре, а по бибероните не остава ли миризма!? При мене и бибите си миришат

# 7
  • София
  • Мнения: 6 522
и моите за млякото са на авент, ама за вода изрично ме предупредиха - стъкло, ама аз само дето си преварявам вода - моите не близват, само този дискутирания чай го пиеха чат пат

# 8
  • Мнения: 3 663
Ей сега ходих да си душа шишетата, че и аз варя чай с анасон - не миришат Simple Smile
А как ги стерилизираш ? По колко време ? Пробвай с по-дълго стерилизиране примерно....

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
аз съм само за стъклени шишета. Никога не съм имала пластмасови.
за чай - отделни биби.

# 10
  • Мнения: 3 200
Цитат на: T o n i
Ей сега ходих да си душа шишетата, че и аз варя чай с анасон - не миришат Simple Smile
А как ги стерилизираш ? По колко време ? Пробвай с по-дълго стерилизиране примерно....


Стерилизирам ги около 15-20 минути варене.
Направо ще мина на стъклени като чета и за чая - отделни биберони.

Благодаря ви за отговорите момичета

# 11
  • Мнения: 514
Цитат на: bibi
и моите за млякото са на авент, ама за вода изрично ме предупредиха - стъкло, ама аз само дето си преварявам вода - моите не близват, само този дискутирания чай го пиеха чат пат



Защо за вода трябва да са стъклени шишетата? Аз съм си приготвила на Авент

# 12
  • Мнения: 514
Мамчета, относно стъклените шишета - от коя марка сте най - доволни? Аз понеже нямам опит и питам, за да мога да се ориентирам какво да купувам.

# 13
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: iva 76
Мамчета, относно стъклените шишета - от коя марка сте най - доволни? Аз понеже нямам опит и питам, за да мога да се ориентирам какво да купувам.


не мога да сравнявам, защото имах само един вид стъклени шишета- на NUK малки и големи.

# 14
  • Мнения: 2 807
Цитат на: evpraksia
Откакто давам чая на ХИПП против колики шишетата ми миришат на анасон въпреки стерилизацията!?
Как да се отърва от тази миризма?

Предварително ви благодаря!!


За тази цел имах отделно шише за сок, отделно за чайче - даже и да се отмирише, цветът на шишето вече е променен.

Общи условия

Активация на акаунт