Проблем с ICQ

  • 1 080
  • 20
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Инсталирах си abv icq .Дотук ок,но когато след това опитах да се логна от друг комп с Миранда, ми даде: грешна парола или грешен потребител.Помислих, че е случайност.
После abv icq взе да се бъгва - и това не ми направи впечатление. Обаче когато взе да бъгва и останалите програми на компютъра ми при стартирането си, реших, че е време да се отърва от него и го деинсталирах.
И тук идва най-големият проблем.Сега не мога да се логна отникъде. Пробвах и с icq2go, дава ми грешна парола.  #Cussing out
Някакви идеи?

# 1
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Да не си си променила паролата на пощата в АБВ? аз имах такъв проблем, бях променила паролата на пощата и .... изобщо не се сетих, че автоматично се сменя и на кюто паролата. Peace
Дано е това Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Пробвай паролата с която се логваш в абв - мейла си  newsm78

# 3
  • Мнения: 596
И аз имам подобен проблем, ще следя темата.

# 4
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
инсталирайте си QIP
http://qip.ru/
и няма да имате проблеми

# 5
  • Мнения: 116
Обяснили са ти го по-горе паролата на авv става автоматично парола и на icq.

# 6
  • Мнения: 6 417
Дависи коя версия е кю-то. Ако е 5.1 прави проблеми.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Много ви благодаря!  bouquet
С паролата от пощата стана.

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
yulinga, ще ти използвам темата да попитам нещо, че да не пускам нова тема.
Аз също съм с тази версия от АБВ. Та, когато си пусна филм или клип да гледам, състоянието от "онлайн" само се променя на "нямаме за дълго" или от каквото и да е състояние - винаги става "няма ме за дълго". А аз не искам да се сменя. При Скайп например не е така. При вас същото ли е или е от версията? newsm78

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Lilqna, виж си настройките. Ако си задала след 10 мин, статуса ти да се променя на "няма ме за дълго" а ти не пипаш компютъра докато гледаш филм, нормално е да се променя. А можеш и да си настроиш статуса да показва че гледаш филм в момента Wink

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Точно на настройките съм си задала по-голямо време да се сменя състоянието. Пусна ли филм - сменя се само веднага. Сменям си го и сама - например, че гледам филм, но не, то си се сменя само на "няма ме за дълго".

# 11
# 12
  • Мнения: 8 505
инсталирайте си QIP
http://qip.ru/
и няма да имате проблеми

galuni,и ние сме с него.Доволна съм,макар и рядко да ползвам ICQ.

# 13
  • Мнения: 2 229
Точно на настройките съм си задала по-голямо време да се сменя състоянието. Пусна ли филм - сменя се само веднага. Сменям си го и сама - например, че гледам филм, но не, то си се сменя само на "няма ме за дълго".

И при мен става така, явно е автоматично, мисля че e така  при всички версии  Thinking (за QIP не знам)

# 14
  • Мнения: 46 437
Не знам, но да използвам темата да се оплача  Confused от вчера непрекъснато ми излиза съобщение, че не мога да паращам написаното, защото кю-то ми се ползва в момента от друг компютър  #Crazy а хората, на които пиша, казват, че получават празни съобщения  Rolling Eyes някой има ли такъв проблем  Tired
Да кажа само, че никога от друг компютър не съм влизала с моя номер  newsm78 така, че няма как да съм направила грешката да дам запомняне на паролата  Tired

Общи условия

Активация на акаунт