problemna koja

  • 1 200
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
spodelete kak pocistvate liceto si kakvi kremove polzvate za mazna koga.sled ragdaneto mi e malko po dobre liceto dage dosta no pak ja cuvstvam mazna v T zonata.v momenta polzvam edin krem na la roche,dovolna sam no mi tribva i niaakv losion za pocistvane.spodelete..... Tired

# 1
  • Мнения: 1 100
Мисля, че розовата вода ще ти свърши добра работа - хем дезинфекцира, хем ако има пъпки, ги изсушава Grinning

# 2
  • Мнения: 1 986
 Ако ти е мазна кожата само в Т-зоната,по-скоро ти е смесена ThinkingИма доста голям избор на пазара за такъв тип кожа-зависи каква козметика предпочиташ newsm78-от българската,бих ти препоръчала  на Талодерма-имат много хубави продукти-тоал.мляко,лосион+крем за всеки тип кожа;от медицинската-съм доволна от Виши;иначе-Лореал също имат хубави продукти за твоя случай Peace
 

# 3
Мисля, че розовата вода ще ти свърши добра работа - хем дезинфекцира, хем ако има пъпки, ги изсушава Grinning

да ,и тя става но важното е как се ползва !
Ако избереш розова вода , си купи и едно масло от жожоба към 3 лв е в аптеките и всяка вечер след измиване на лицето с ексфолиращ продукт ( примерно с изможащото за мазна кожа на Лореал - 7 лв или на която и да е др фирма ) , намазваш лицето с олиото от жожоба и след 20 минути почистваш с тампонче розова вода ,
след това , ако искаш си купи и Далацин Т ( много действа) ! и съвсем леко където я чувстваш по-мазна с тампонче го намазваш - мисля че още първите дни ще изчезне всичко Simple Smile
мойта кожа е мазна от др - от пубертета и в момента не минава ден без който да напрая тея процедури Simple Smile хаха

# 4
  • Варна
  • Мнения: 870
аз съм със такава кожа и ползвам продуктите на Виши тоалетно мляко и тоник и съм много доволно.Те са точно за такава кожа  bouquet

# 5
  • Мнения: 286
найстина Далацин Т е прекрасно решение..аз го използвам от една седмица е резултата е невероятен,въпреки че не съм имала кой знае какви кожни проблеми...препоръча ми го една приятелка ..цялото и чело беше в пъпки ,но за 1 месец употреба се изчисти цялото и лице невероятни резултати дава....хубавото е че действа там където трябва..изсушава пъпките,но балансира  омазняването на останала част от лицето и не го пресушава newsm10

# 6
  • София
  • Мнения: 4 746
подкрепям момичетата, които съветват за далацин и розовата вода. Също така горещо ти препоръчвам тоника на Талодерма за мазна и смесена кожа - без алкохол е, супер наистина  Simple Smile
Освен това маската с хума, която е описана в темата с козметика на Талодерма е много хубава.
Аз имам същата кожа като твоята общо взето и след ползването на тази маска съм изключително доволна . Трябва ти хума, масло от гроздови семена на Икаров, лавандулово масло на БГ роза и аз използвам розова вода вместо обикновена. Мажа се през вечер. КОжата ми се изчисти. Разгледай темата, ако искаш да видиш как точно става. Успех ти желая Peace

# 7
  • Мнения: 5 362
От скоро ползвам Garnier Pure-измиващият гел и маската за лице-и много добре ми действат,особено за Т-зоната,която винаги ми е била проблем.
От маски с хума,които си приготвям сама, също съм много доволна.

# 8
  • Мнения: 1 424
Много съм доволна от серията за мазна кожа на Лореал и тоника и измиващия гел са страхотни  Peace

# 9
ако искаш можеш да си вземеш пак от аптеката почистваш продукт на la roche. от серията Effaclar има една почистваща вода, която е точно за този тип кожал почиства добре, без да изсушава лицето

# 10
  • Мнения: 661
Аз бих те посъветвала да отидеш при дерматолог. Той най- точно ще определи типа на кожата ти и ще ти помогне с проблема, който имаш. Понякога проблемите не са само повърхностни.
Това е, което мога да ти препоръчам, а и дерматорога ще определи най- подходящите продукти, които да ползваш.
Желая ти успех!  Hug

# 11
  • Мнения: 91
Обади ми се на лични да ти кажа къде да отидеш на читава консултация и къде можеш да получиш грижи по европейски.Не пиша подробности ,за да не излезе рекламно,но съм убедена ,че ще получиш най-доброто ,което е възможно в момента в Европа,защото човекът ,който ще ти препоръчам идва от там и там е получил образованието си и е работил 12 години сред хиените на Европа.
 

# 12
  • Мнения: 2 381
Далацин Т какво е?

Общи условия

Активация на акаунт