Колко струва раждането?

  • 1 471
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 476
Видях доста различни цифри, за това ме интересува какви са цените на частно и чрез здравната каса?

# 1
  • Мнения: 2 039
На частно вървят между 600 и 1000,а по здравна каса е абсолютно безплатно  Peace

# 2
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Чрез здравна каса - безплатно!Плащаш само ако искаш епидурална упойка и Вип стая, чийто цени са различни в различните здравни заведения! Peace
На частно - зависи, всеки д-р има тарифа и всяко здравно заведение!Различно е.....Избери си болница, обади се и ще получиш информация! Peace

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
На частно вървят между 600 и 1000,а по здравна каса е абсолютно безплатно  Peace
Peace

# 4
  • Мнения: 2 109
обикновено има такса избор на лекар. в тина киркова е 500 лв. иначе раждаш при който се падне.

# 5
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ами родих по здравна каса и нищо не платих. За почерпките вече каквото си избереш даваш.

# 6
  • Мнения: 9 901
на частно вървят и доста над 1000 - 1500, 1800, 2500/освен ако не са смъкнали цените  Grinning /.

# 7
  • Мнения: 112
По принцип е безплатно, но ако искаш да си ангажираш лекар за раждането, се плаща.
Във ВМИ-Пловдив дори има ценоразпис /съвсем официален/. Посочени са имената на лекарите и техните телефони, както и цената за ангажирано раждане, която се плаща в касата на болницата.
За професор при дневно раждане - 100 лв, нощно - 200
За доцент мисля че беше 80 лв през деня и 160 лв през нощта
За специалист - 60 през деня и 120 лв през нощта.

Това са тарифи на услуги, които минават през касата на самата болница.
Ако, обаче, си имаш уговорка с лекар , лична уговорка, цените за нормално раждане мисля че вариараха около 200-250 лв

# 8
  • Мнения: 216
Аз раждах в Шейново безплатно Laughing Laughing Laughing

# 9
  • Мнения: 750
Aз ще раждам на 4астно-1 800лв. със секцио,+520 лв. за ЖК през 9-те месеца!Нормалното раждане е 1 500 лв. като в тази цена е и престоя ти в болницата!

# 10
  • Мнения: 574
Това е много относително аз ще раждам в частна болница (нормално) най-вероятно, за 750 лв има същият вариант в др.болници в моя град и струват 370,330 и други суми за секцио,но все пак идеята ми беше че навсякъде е различно!

# 11
Зависи кой доктор си избрала.Моето раждане(секцио)по желание струваше 1000лв.Почти навсякъде е различно.Желая ти безпроблемно раждане. Peace

# 12
  • Мнения: 764
На мен ми струваше 600 ЕВРО в МД-София

# 13
  • Мнения: 245
Ами родих по здравна каса и нищо не платих. За почерпките вече каквото си избереш даваш.
Peace

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Честно, егати цифрите  ooooh! ooooh! ooooh!
И двата пъти родих съвсем безплатно.

Общи условия

Активация на акаунт