Нещо ефикасно против стрии?!

  • 1 151
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 476
Кожата ми е много суха и податлива, дори 2кг. да кача и веднага се нацепва. Затова ще съм ви признателна, ако ми препоръчате нещо наистина ефикасно и в същото време безвредно. Благодаря!

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 13:08 от sandcastle

# 1
  • Мнения: 1 986
  Темата ти е за подфорума "Красива мама" Peace-там има купища теми,изписани за стриИте Wink
  Иначе,аз ползвах и още ползвам маслото на Икаров,доволна съм,стриИ нямам Naughty

# 2
  • Мнения: 476
Благодаря! Ще погледна там! Simple Smile

# 3
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ако си податлива няма спасение.

# 4
Мисля,че си е то кожа.Аз качих25кг. и нямам стрии.Мажех се с МУСТЕЛА,но доктора ми каза че и1тон кремове да слагам ако съм податлива към нацепване ефекта е нулев.Но всепак можеш да намалиш това с някои кремове. Peace

# 5
  • Мнения: 493
И аз мисля че е въпрос на кожа.Нищо не помага.

# 6
Mila s kakvoto i da se mage6 ni6to ne pomaga pri ve4e poqvili se strii.

# 7
  • France
  • Мнения: 726
По време на бремеността ми качих 24 кг.Нямам стрии благодарение на всекидневното мазане със зехтин след вечерния душ.

# 8
# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз ще ти препоръчам зехтин. Аз се мазах с какви ли не кремове и въпреки всичко съм като зебра. Confused

# 10
# 11
  • Мнения: 3 478
На мен ми препоръчаха да се мажа с каково масло, така и направих, стрии нямам. Но от всичко четено тук наистина излиза, че си е до кожа. Нищо не пречи обаче въпреки всичко да пробваш с нещо. Поне знаеш че си направила нещо.

# 12
На мен ми препоръчаха един крем против стрии на Дева.Казаха ми че от него имало ефект.Незнам ще пробвам , но и аз съм на същото мнение , че си е до кожа.

# 13
  • Мнения: 6 958
Аз ползвам от 5 месеца на Дева - помага Simple Smile но до там колкото да избледнеят и почти да не се виждат, но крем за цялостно премахване мисля, че няма Sad

Общи условия

Активация на акаунт