още един въпрос за къпането

  • 2 271
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 548
Мили мами,
бебокът Константин е на 2,5 месеца и аз все още го къпя с голи ръце и сапун :lol: В смисъл че не използвам специална гъбка, кесия или нещо от този род. Вие ползвате ли такива неща и ако да - то какви?
Предварително благодаря!

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
не, ние не.нито теляк си имаме, нищо и половина. Laughing

# 2
  • Мнения: 5 246
Не,нищо от изброените не ползвам

# 3
  • Мнения: 2 529
Имам естествена коралова гъба на Bebe Confort (има и на Chicco такава), като се намокри става страшно мекичка, а също така пише за нея, че помагала за по-добър тонус на кожата и за кръвообръщението. Аз лично не я ползвам много често обаче...

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
не
Елина е на 2г 6м и само с вода се къпе най-често....сама при това:)
веднъж в седмицата - глицеринов сапун или детски шампоан...тя си избира какво.
 Диана...6м...детски шампоан малко във водата и туй то.

# 5
  • Мнения: 1 512
Аз купих една розова гъбка за баня миналата година, когато правихме покупки за беба и така си стои.
Имам и хавлиена ръкавица, но нея ползвам само за обтриване на кожата като закалителна процедура.

# 6
  • Мнения: 46 490
Нищо не използвам за търкане Grinning само ръце!

# 7
  • София
  • Мнения: 15 216
Къпем Иво с "голи ръце и сапун". Имаме няколко модела гъбки и кесийки, но не ги ползваме.

# 8
  • Мнения: 411
Ние купихме всякакви принадлежности за баня когато Алекс беше малък, но така и не ги ползвахме. Къпехме си го с голички ръце и с бебешки сапун, а после и с бебешки шампоан на Джонсън. Сега е момента да го похваля : От всички видове шампоани които сме ползвали този е най - добрия. #Silly

# 9
  • София
  • Мнения: 2 958
Къпя го с гъбка за баня -от най-обикновените с бебешки сапун на Нивеа и веднъж седмично - косата пак с такъв шампоан. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 793
не, не използвам гъби, кесии или каквото и да било друго от тоя род.

# 11
  • Мнения: 8 769
Къпя си детето с мека мрежеста гъба, която прави много пяна и не драска. Ползвам я от осем-девет месечна възраст на бебето. За сега нищо му няма на кожата!

# 12
  • София
  • Мнения: 39 745
на нас ни подариха хавлиено куче, което на главата има мрежеста "субстанция", Дияна много си го обича и се трие с него Wink иначе се къпе сама. Лятото си пожела сама една гъба от магазина, но в момента даже не знам къде е Wink

# 13
  • Мнения: 717
И ние купихме гъбка, която си стои в шкафчето. Къпем си се с голи ръце и сапун  Grinning

# 14
  • Мнения: 7 821
Цитат на: AnMary_
на нас ни подариха хавлиено куче, което на главата има мрежеста "субстанция", Дияна много си го обича и се трие с него Wink иначе се къпе сама. Лятото си пожела сама една гъба от магазина, но в момента даже не знам къде е Wink


И ние имаме такива, но слон и пиле  Wink . Големия къпя със слона, а малкия само си играе с пилето за сега  Grinning .

Общи условия

Активация на акаунт