Каква боя за изрусяване с добри резултати?

  • 5 980
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 884
До дамите които си изсветляват косите ми е питането. Каква боя за изсветляване ползвате и доволни ли сте от резултата който се получава? Аз ползвам Garnier SuperBlond, обаче се чудя дали да не я сменя, за да получа още по-светъл цвят. В момента, косата ми е медно руса, което ми харесва, обаче сякаш ми се иска още по-светъл цвят. Затова събирам мнения и коментари за различни марки и за ефекта.

# 1
  • Мнения: 588
Аз много харесвам русите цветове на Чифели,
пробвала съм има няма всяка руса боя на пазара, но Чифели определено бият по точки.

# 2
  • Мнения: 765
 L^Oreal , отиди да те направят в някой салон най^добре , особено ,ако правиШ драсти4на промяна .

# 3
  • Мнения: 1 884
Аз ходя на салон като се боядисвам, не се боядисвам сама.  Grinning Няма да правя драстични промени, просто ми се иска да стане още по-светла, да не е медна, а по-скоро скандинавско русо, а определено със същата боя няма да стане... , затова питам от какво сте доволни и дали сте постигнали крайния желан резултат.

# 4
  • Мнения: 6
Здравей правя се руса от 8 години, преди бях медно руса и нали знаеш малко по-жълта:-). От две години насам хода при една фризьорка, тя работи с бои на "Vitality's", те са професионални, но съм виждала да ги продават в козметичен магазин. в момента косата ми е платинено русо по точно с леко сив отенък, но не прекалено сив:-) не мога да ти опиша, но цвета е супер много по готино е от жълтото русо, стой някак си по-естествено. Моят съвет ако искаш да се изсветлиш пробвай с каквато и да е боя, но ULTRA BLOND сериите Wink Еми това е моят скромен съвет, но ако ходиш на фризьор там ще те посъветват най-добре!
Успех!!!! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 574
Аз много харесвам русите цветове на Чифели,
пробвала съм има няма всяка руса боя на пазара, но Чифели определено бият по точки.

 PeaceПодкрепям напълно!

# 6
  • Мнения: 5 362
Аз много харесвам русите цветове на Чифели,
пробвала съм има няма всяка руса боя на пазара, но Чифели определено бият по точки.
PeaceПреди време използвах такава.Имаха едно много хубаво русо-9.1 или 10.1 ще те излъжа точно за номера,но ставаше страхотно.Разгледай в някой магазин каталога и пробвай.Надявам се да останеш доволна!

# 7
  • Мнения: 1 884
Здравей правя се руса от 8 години, преди бях медно руса и нали знаеш малко по-жълта:-). От две години насам хода при една фризьорка, тя работи с бои на "Vitality's", те са професионални, но съм виждала да ги продават в козметичен магазин. в момента косата ми е платинено русо по точно с леко сив отенък, но не прекалено сив:-) не мога да ти опиша, но цвета е супер много по готино е от жълтото русо, стой някак си по-естествено. Моят съвет ако искаш да се изсветлиш пробвай с каквато и да е боя, но ULTRA BLOND сериите Wink Еми това е моят скромен съвет, но ако ходиш на фризьор там ще те посъветват най-добре!
Успех!!!! Simple Smile

Точно такъф ефект търся! Благодаря ви момичета.
А би ли ми казала кой номер е боята? newsm78

# 8
  • Мнения: 6
Здравей, като говорим за VITALITY'S. Ето реда по които аз ги използвам естествено фризьорката ме прави, но аз я попитах и тя бе така добра да ми каже за да го споделя с теб. Първо за корените използвам номер 101като се стои с нея около 40мин-1ч. в зависимост колко тъмна ти е естествената коса, а след това за цялата коса се смесват 9/1 и cc(това е матиращ крем, които придава на косата невероятен сив отенък) и стоиш около 20-30мин. в зависимост колко искаш да ти посивее косата. За корените се използва окислител 12%, а за цялата коса 6%. Ако ти се стори, че след боядисването си много сива не се шашкай, след няколко дни се измива и цвета става страхотен.
Успех ти желая!!! Hug

# 9
  • Мнения: 1 884
Много ти благодаря! Аз срешнах моята фризьорка и я питах за тази боя, тя каза че може да ми я поръча, затова ти благодаря пак, че уточни номерата на боите. Тя би трябвало да знае как да я използва за корени и дължина, обаче аз все пак ще и кажа това което си ми писала. Ааа, ще бъде ли много нахално да те помола да пуснеш твоя снимка на майла ми, за да видя цвета как изглежда. Ако имаш снимка пиши ми ни лични, ще ти дам майла си. Благодаря ти пак!

П.П. а как изглежда косата, имам впредвид, не се ли изсушава твърде много?

# 10
  • Мнения: 3 388
Почти винаги, когато съм се изрусявала съм ползвала L'Oreal  Peace

# 11
  • Мнения: 1 884
Почти винаги, когато съм се изрусявала съм ползвала L'Oreal  Peace

намерих разни бои из нета,това ми допадна, ти това ли ползваш?

# 12
  • Мнения: 27 524
асеим2, а чифели правят ли пак жълтеникава косата? И аз не мога да се отърва от този жълт оттенък, а съм пробвала какво ли не  Close  На фризьор не мога да ходя, понеже боядисването тук е около 150 евро, как пък не съм ги дала  Twisted Evil тези чифели съм чувала нееднократно много фризьорки да ги хвалят и препоръчват  Peace

# 13
  • Мнения: 175
Здравейте и от мен!Последният път експериментирах и ме боядисаха с Codeweel-боя №1 в Германия.Косата ми е много свежа,доволна съм.Имам ефекта на изрусяването,но той се постига с крем-боя,а не с блондор да е осветлена.Като цена кутийката боя струва около 15лв.

Общи условия

Активация на акаунт