За изписването - практично

  • 888
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 344
Мами посъветвайте ме какво е практично и необходимо за изписване на зимно( декемврийско бебе) ?
Гледам по магазините, то гащи, тениски, отгоре по 3 ката дрехи...неоходимо ли е всичко това или е достатъчно боди с дълъг ръкав, топли дрешки отгоре, шапцица, топло одеалце и топла кола?

# 1
  • Мнения: 742
Peace Това ти е достатъчно. Ние така се прибрахме преди около 2год. февруари месец.

# 2
  • Мнения: 4 629
Достатъчно е: боди с къс ръкав, блузка с дълъг, панталонки, чорапки, шапка и одеалце

# 3
  • Мнения: 6 607
Напълно е достатъчно.

# 4
  • Мнения: 5 362
Ами да,това което си изброила е напълно достатъчно Peace

# 5
  • Мнения: 6 461
Това което си писала в поста си  е на пълно достатъчно .

# 6
  • Мнения: 941
напълно достатъчно,

# 7
  • Мнения: 251
И според мен е достатъчно.

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Достатъчно Peace!

# 9
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Дребната я изписахме с тънко памучно боди, леко ватирана памучна рокличка и термо-чорапогащник (началото на декември). Памучна шапчица и бебешка торба отгоре и това беше, даже никакви одеалца не сме ползвали.

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Това което си писала в поста си  е на пълно достатъчно .
Peace

# 11
  • Мнения: 474
И аз бих го облякла както ти си описала- боди, блузка и ританки, жилетка/ поларче, шапка и одеяло и ... бегом в колата, ако има вятър, сняг и т.н.
Имай предвид, че акушерката, която облича бебето при изписването, не винаги слага всички приготвени дрехи. За нашето изписване бабите ми донесоха една огромна торба с приготвените от мен дрехи за бебо + по тяхна преценка, за всеки случай да има. Laughing Докато аз се преобличах и слушах напътствията за пъпчето, епикриза на бебо и т.н. другата акушерка беше облякла малкото, като си беше подбрала дрешки от торбата.

# 12
  • Мнения: 492
Това, което си изброила е достатъчно!Успех и леко раждане!

# 13
  • Мнения: 75
На мен също ми предстои през декември и аз се чудех какво и как.Много се радвам за тази тема.
Харесах едно комплекче-камизолка + гащички,памучно боди и плътно подплатено  гащеризонче с якенце,шапка и ръкавички.Всичко това за 32лв.,но според мен камизолката и гащите за напълно излишни.Сигурно ще ми трябва някакво одеалце!Чудя се дали да не му взема от тези чувалчета,които после стават на одеалце?!Маи-много стана,какво ще кажете

# 14
  • Мнения: 2 019
Ами да,това което си изброила е напълно достатъчно Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт