от къде каши Беби???????

  • 733
  • 14
  •   1
Отговори
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Къде, мога да намеря каши Беби???

Мами, може и да е дискутиран този въпрос, но понеже с търсачката намерих малко инфо, си позволявам да пусна нова тема и се надявам, повечко мами да се включат и да кажат, къде ги има тези хубави кашички!
Аз скоро взех от една борса в Люлин и синът ми ги хареса, но незнам кога ще мога пак да отида до там, а пък в Била, Хит, Фантастико, Метро и разни квартални магазинчета, в които съм проверявала, не предлагат такива!
Предварително благодаря на всички!

# 1
  • между град и село
  • Мнения: 212
  Тъкмо щях и з да ти предложа борсата в Люлин, защото и аз често пазарувам от там.Дано някой друг да помогне.

# 2
  • Мнения: 1 756
Беби ги виждам в Била и Фантастико Hug

# 3
  • Мнения: 246
Аз съм взимала от магазин Цар Лъв в Люлин 8.

# 4
# 5
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Благодаря ви момичета!!!

Беби ги виждам в Била и Фантастико Hug
и аз знаех за Фантастико, но вчера ходих в Люлинския и .... няма! в Била бях преди две седмици и също нямаше!

Аз съм взимала от магазин Цар Лъв в Люлин 8.
а този магазин Цар Лъв, къде по точно в Люлин се намира?

# 6
  • Мнения: 246
Ами трудно ми е да обясня, но адреса е ул. Луи Пастьор 3. От там минава тролей 7. Там има три магазина Цар Лъв - единия е за дрехи, другия за играчки и третия е за храни, памперси и различни други аксесоари - шишета, залъгалки, козметика, столчета за хранене, проходилки и т.н. На теб ти трябва последния  Peace
http://bgmaps.com/map.asp?sid=9ffc428793521856bee3d5dc84352c5a&a … x=7&start.y=5
Дано да успееш да се ориентираш!

# 7
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
irida - много ти благодаря! Мисля, че се ориентирах!

# 8
  • Мнения: 834
Аз пък ги купувах от детското маг. на пазара Д. Петков. Имаше ги в пълен асортимент. В същност и сега ги има, само че вече сме големи за тях.
Самото магазинче е в началото на сергиите от дясно, като се тръгне в посока от Стамболийски към новия бул. Тодор Александров. Първия закрит павилион.

# 9
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
pimpa - много ти благодаря, а да знаеш работно време на магазинчето?!

# 10
  • Мнения: 180
Беби ги внася "Неделчев и неделчев", т.е. ако някой квартален магазин близо до теб зарежда от там можеш да си поръчаш. аз си поръчвам някои безмлечни на беби също и на беби нова( играчки).
http://www.nn-bg.com/ в сайта им има списък с магазини и адреси.

# 11
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Беби ги внася "Неделчев и неделчев", т.е. ако някой квартален магазин близо до теб зарежда от там можеш да си поръчаш. аз си поръчвам някои безмлечни на беби също и на беби нова( играчки).
http://www.nn-bg.com/ в сайта им има списък с магазини и адреси.

ох, де да можеше - тука никой не е чувал, че същаствуват, даже онзи ден се наложи да обяснявам на една продавачка, колко мноооого други и по-качествени пюрета има, от тез Ганчеви, с които сасе заринали. Оказа се, че тя изобщо не е и чевала за други марки. Просто думи нямам!

Ще си търся от голяма София, че ние май сме от малката и незапозната с пазара!
Багодаря ти все пак!

# 12
  • Мнения: 1 187
lika такива каши видях в новооткрито магазинче за детски храни на "Ломско шосе",близо е до Билата.Имаше голям избор. Peace

п.п. да го нацелуваш синеокия хубавец! Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 187
В Младост3 на пазара до супермаркет Дар има магазинче за диетични и детски храни-аз оттам си купувам

# 14
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
lika такива каши видях в новооткрито магазинче за детски храни на "Ломско шосе",близо е до Билата.Имаше голям избор. Peace

п.п. да го нацелуваш синеокия хубавец! Heart Eyes

Ще го нацелувам, непременно! и, благодаря за инфото!

zaiche_dafi - и на теб благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт