Столче за хранене

  • 911
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Здравейте мамчета,
кажете ми докога ползвахте столчето за хранене с вашите бебоци?

# 1
  • Мнения: 505
НА около 7-8 месеца я сложихме, но чак сега й става по мярка.

# 2
  • Мнения: 4 915
Горе-долу до годинка и 2-3 месеца. Когато усъвършенства ходенето, нищо не можеше да я задържи да стои седнала на 1 място повече от 5 минути.  Laughing

# 3
  • Мнения: 5 255
Лора продължава да се храни в детския стол  Grinning, а той изглежда така   Peace

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Започнах да го ползвам от осмия месец и сега си продължавам все още, много ми е удобно, особено вечер, след хапването остава още половин час в него, това е голям успех за мен и съпруга ми  Wink

# 5
  • Мнения: 1 101
Използваме го от 7-мия месец. Все още го ползваме, сина ми е на годинка и половина и ми се струва, че още дълго ще го ползваме. Ако не е в столчето е абсурд да го нахраня.

# 6
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Използвам го от осмия месец само и единствено за хранене- по никакъв начин не стои в него ако не се храни!
Надявам се да го използваме още дълго!

# 7
  • Мнения: 2 936
използвах го до 1г.и 3-4 м.

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Мсе още го ползваме. Храни се, единствено когато е седнала там  Naughty Нашето се разглобява и става стол с масичка- може да се ползва за хранене и игри сигурно до първи клас  Grinning

# 9
  • Мнения: 295
До 2г и половина. Но си зависи и от стола.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 576
Все още го ползваме и съм много доволна.

# 11
  • Мнения: 136
Преди няколко дни го махнахме.До 2,3г.

# 12
  • Мнения: 7 803
още седят в него

# 13
  • Мнения: 2 197
Аз я сложих в столчето на 5 месеца и то защото в противен случай пищеше и плачеше, а откакто седна в столче започна да се държи съвсем прилично, докато ние ядем. Тя е още малка (на 7 месеца е) и се надявам още дълго да го използваме.

# 14
  • Мнения: 522
Използваме го от 7-мия месец. Все още го ползваме, сина ми е на годинка и половина и ми се струва, че още дълго ще го ползваме. Ако не е в столчето е абсурд да го нахраня.
Абсолютно, и ние

Общи условия

Активация на акаунт