Сокоизтисквачка Jack La Lanne

  • 1 121
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 215
ПОнеже съм решила да се сдобия с една такава, много бих била благодарна ако някоя от вас е ползвала и има някакви отзиви. Знам, че никак не са евтини, тук в Англия са около 100 паунда, та не ми се хвърлят пари на вятъра.
Та мисълта ми е, какво ще кажете за това:

# 1
  • Мнения: 1 910
А защо си ибрала тази?
Хайде аз малко да те поразсея и да ти предложа да погледнеш и PHILIPS HR1861.  Wink При вас гледам е около 80лири, може би може и за по малко да намериш. Ние имаме такава и е голям звяр. Дъвчи всичко подред за нула време. Ябълките ги слагаш цели, нищо не чистиш. Обаче сок от портокал не прави, като хората. Поне не според моите разбирания. Не вярвам друга центрофуга да прави също.  yes

# 2
  • Мнения: 1 215
Ами избрала съм я, защото като гледах рекламите само дето не говори и не пере сама. И отделно чух от една приателка в Щатите, че била супер доволна от нея, но не сме се задълбочавали в подробности. Та исках да видя дали някоя от чуждестранните мами във форума не се е сблъсквала с това чудо на технологията Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 091
И аз гледах рекламите и доста се бях навила за нея, но тука я продават за 50 и няколко долара  newsm78 Ще следя темата за мнения, с моите двама дребосъци отдавна съм решила да вземем.

# 4
  • usa
  • Мнения: 2 113
аз имам такава от около година. всичко каквото съм слагала в нея, го изцежда добре. само грозде като цедих хвърчаха семки из цялата стая... мога да я сравнявам единствено със старата ми машина в българия, която трябваше да минавам плодовете поне по три пъти и пак оставаше сок в тях, така че може да се каже, че съм доволна от джак-а. това че не говори и не пере не го бях отчела като недостатък, но определено ми прави впечатление, че не се и почиства сама. голямо миене пада след като приключа със сокоизстискването  Confused. но това май е проблем на всяка такава машина.

# 5
  • Мнения: 1 215
голямо миене пада след като приключа със сокоизстискването  Confused. но това май е проблем на всяка такава машина.
Значи това, че се чистела изключително лесно е чиста измислица.

# 6
  • usa
  • Мнения: 2 113
голямо миене пада след като приключа със сокоизстискването  Confused. но това май е проблем на всяка такава машина.
Значи това, че се чистела изключително лесно е чиста измислица.

зависи какво имат предвид под лесно... в сравнение с машината ми от преди 12 години се чисти малко по-лесно - цедката не се задръства толкова много, но частите са си много, трябва да се почистят веднага, защото иначе като засъхнат остатъците става още по-трудно и така... не мисля, че има сокоизстиквачка, която да не ти писва да чистиш и да ти хрумва да използваш за чаша-две сок. за мен си струва ако ще правиш поне литър и половина сок.

# 7
  • Мнения: 1 215
Едно отклонение от темата: Като направите повече сок, веднага ли трябва да се изпие или може и да престои ден- два в хладилника?

Общи условия

Активация на акаунт