дали е астма?

  • 512
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
от около 2 месеца имаме кашлица , която ту се появява ту изчезва вчера излязохме и се прибрахме доста късно вечерта и беше доста мъгливо и студено, и си изпи млякото след малко се събуди и почна да плаче и после да кашля направихме инхалация с водна пара кашлицата спря и след малко заспа през нощта се прокашля няколко пъти, но не се е будил това се случва за пореден път , нямаме хрема или температура, първия път докторката каза че е от зъбите после от зачервено гърло, после че са му увеличени сливиците, сега виждам че му растат горни зъби.
Винаги го преслушва и дробовете му са чисти, но носа му свири и е запушен промивам с физиологичен разтвор и давах Зиртек. през деня кашля много рядко основно вечер и сутрин като се събуди.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 941
Зъбите не предизвикват кашлица, а щом свири нослето може да се стича секрет и да кашля от него... А астмата е да има задух, свиват се бронхите и се чува на слушалка.

# 2
  • Мнения: 229
възможно ли е сополите да се стичат навътре, защото няма течни сополи, но като пръскам с физ разтвор на сутринта нослето е пълно с твърди сополи.

# 3
  • Мнения: 529
тити, имаме абсолютно същия проблем, вече и аз съм се объркала  Sad дано някой отговори, защото и педиатърката ми нищо не казва. сменихме 3 сиропа за кашлица, после ги спрях съвсем - същата история  Confused

# 4
  • Мнения: 388
Скоро бях пуснала такава тема,ако искаш погледни.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140205.0

Общи условия

Активация на акаунт