с какво си играят децата ви

  • 599
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
и по-точно ме интересува какви играчики или игри са подходящи и интересни на бебе на 8 месеца.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 217
Откакто може да държи сам не играе с играчки - любими са му копчетата на телевизора, мобилните телефони, контакти, ключове, обувки/лиже им подметките като не го гледам/, кучето, колата на тати/нея не я държи, но я обожава/, самия тати, бутилки/всякакви/, кутийки от всичко, обича да танцува, да му пея, но на играчки внимание не обръща с изключение на количката за кукла ,която му купих, защото се биеше в парка с момиченцата за такава. Та, игри с нас, а играчки....тц!

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Като беше 8 месечен си играеше с всякакви играчки, сега вече с бутилки от минерална вода, с капаците на тенджерите, с рекламни брошури, ролетки, мишката на компа и тук-таме разгръща по някоя книжка......... Sad

# 3
  • Мнения: 510
От всички играчки най-много си харесва едни кубчета на Фишър Прайс, но ако трябва да съм честна много по-голямо внимание обръща на мобилни телефони, празни шишета, кабели, а най-любимо му е дистанционното за телевизора.

# 4
  • Мнения: 683
Големи кубчета, писукащи играчки, пласмасови шишета с бобчета /дрънкат като ги разклатиш/, ключове, GSM, клавиатурата на компютъра, извади лентите на всички аудио касети, които докопа, тези които успя дори разглоби, разни книжки /с твърдите страници разлиства, а обикновените листи накъсва много старателно на дреееебнички ивички....

# 5
  • Мнения: 5 362
В момента си играем с всичко друго,но не и играчки.
На 8 месеца мисля,че музикалните играчки ще са ви най-интересни.

# 6
  • Мнения: 6 461
В момента си играем с всичко друго,но не и играчки.
На 8 месеца мисля,че музикалните играчки ще са ви най-интересни.
Peace
Вече Пламен е  1г и2м пак е така ......... Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 026
 На първо място е дистанционното на телевизора Wink Харесва също кутийки всякакви размери и форми . Дала съм му едно малко легенче и вътре си хвърля и вади играчките.Всичко останало са дрънкалки,плюшени играчки..

# 8
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Кабели,  малки шишета от минерална вода,дистанционни, телефони, клавиатурата(вече си има негова собствена-сам си я извоюва Joy),тубичките и кутийките от кремове!
Едно от любимите му места е пред огледалото-всичко що е научил го "приказва" и показва на онова готино бебе дето го гледа Joy

# 9
  • Мнения: 232
Като беше 8 месечен си играеше с всякакви играчки, сега вече с бутилки от минерална вода, с капаците на тенджерите, с рекламни брошури, ролетки, мишката на компа
Откакто може да държи сам не играе с играчки - любими са му копчетата на телевизора, мобилните телефони, контакти, ключове, обувки/лиже им подметките като не го гледам/, кучето, колата на тати/нея не я държи, но я обожава/, самия тати, бутилки/всякакви/, кутийки от всичко, обича да танцува, да му пея, но на играчки внимание не обръща . Та, игри с нас, а играчки....тц!
И ние сме така дай му свобода самичко да си избере-много са изобретателни.Ще допълня само и дистанционното и микрофона на компа/вече сменихме три/.Дървени лъжици,легени,абе всичко друго,но почти никакви играчки.Сега опознават света и всичко е много забавно. newsm44 newsm62 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт