Мога ли да вляза с лаптопа в Майчин Дом?

  • 2 420
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
То, че мога - мога. Въпроса ми е по-скоро дали  ще си изляза с него от там.  Дали е безопасно да  го оставям без надзор в стаята за времето през което съм я по манипулации, я по тоалетни..

# 1
  • София
  • Мнения: 3 814
Според мен е голям риск!99% няма да излезеш с него от там. Thinking

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
ПО-добре недей!
Ще изараш няколко дни без нет.
Досега  5 пъти съм влизала в болница (2 раждания и 3 пъти с болно дете) - винаги по коридорите щъкат мангалки и оглеждат какво има по стаите! Даже влизат и се оправдават , че търсели едикой си. Една не се сдържа и ми вика "Какоо, ма ти две телефони имаш!!"   Shocked

# 3
  • Мнения: 941
може би ще си излезнеш с него, но ще го мислиш през цялото време, и по скоро ще ти пречи това, по добре го остави и ще ти е много по спокойно, аз бях с един покет пс, с вграден gsm и да ти кажа втория път няма да взема такова скъпо нещо с мен, през цялото време трябваше или да го скътавам и покривам или да го влача с мен, и в крайна сметка ми пречеше,

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Пък в нета можеш да влизаш и през жисиема, затуй най-добре се лиши от лаптопа. Това е моят съвет тоже.

# 5
  • Мнения: 5 183
ще го мислиш през цялото време, и по скоро ще ти пречи

Така мисля и аз!

# 6
  • Мнения: 2 821
Ще изараш няколко дни без нет.
искате да кажете, че по стаите в Майчин дом има кабелен интернет Shocked и можеш да си вържеш лаптопа?
брееей newsm78

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
искате да кажете, че по стаите в Майчин дом има кабелен интернет Shocked и можеш да си вържеш лаптопа?
брееей newsm78

не искам да кажа това, но има начин да ползваш нет от болничната стая.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 718
Защо да не можеш? Но мисля, че няма да имаш време за него (лаптопа).

# 9
  • Мнения: 2 013
В далечната 1999 г., в Правителствена, установих, че са ми задигнали 40 лева от портмонето, докато раждах. Лежах в едно отделение, започна раждането, отидох в родилна зала, оттам - в операционната, после - в реанимацията. Донесоха ми багажа. Чак след два дни отворих и видях липсата. Е, поне ми бяха оставили някакви десетина лева, бяха се смилили...

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
Ако си във вип стая,според мен няма опасност.
Ако си секцио-и време ще имаш.Пък и да не си-според мен пак ще имаш време...

# 11
  • София
  • Мнения: 830
Ах, Исайкова, стар addict си  Heart Eyes

По темата: има голяма вероятност да си тръгнеш без него. Обаче аз може би щах да рискувам, ако имах. Така или иначе всичките дни изкарах почти само в стаята.

# 12
  • Мнения: 136
а за какво ти е там?

чисто любопитство

# 13
  • Мнения: 897
ПО-добре недей!
Ще изараш няколко дни без нет.
Досега  5 пъти съм влизала в болница (2 раждания и 3 пъти с болно дете) - винаги по коридорите щъкат мангалки и оглеждат какво има по стаите! Даже влизат и се оправдават , че търсели едикой си. Една не се сдържа и ми вика "Какоо, ма ти две телефони имаш!!"   Shocked
За Майчин дом зад НДК ли става въпрос???Защото Майчин дом казваха и на още едно родилно.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 044
искате да кажете, че по стаите в Майчин дом има кабелен интернет Shocked и можеш да си вържеш лаптопа?
брееей newsm78

не искам да кажа това, но има начин да ползваш нет от болничната стая.
Кабелен интернет няма в Майчин дом,а през телефона е цифромания,не е за висене във форума,аз за друг начин не се сещам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт