kak da spra no6tnoto hranene

  • 503
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
kajete kak da nau4a da6teri4kata da spi prez cqlata no6t? Embarassed

# 1
  • Мнения: 5 183
А тя колко е голяма?
Аз не съм полагала усилия да го оту4вам да се храни ве4ер. Действах на принципа "Когато той е готов, сам ще се откаже".

# 2
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Моето синче е на 10месеца и още се буди през нощта -за мляко ,за водичка,за гушкане!
Не съм успяла да го отуча ,а и честно казано не съм се опитвала , въпреки ,че понякога се буди и през час!

# 3
  • Мнения: 1 910
С времето само ще се откаже. Ето моя син първо от два пъти, започна да се храни веднъж. А сега имаше две нощи, в които пропусна и това хранене. Така че всичко с времето си. Wink

# 4
  • Мнения: 7 723
като начало можеш да замениш млякото с чай , а е хубаво- направо с вода. Количеството на захарта гледай да е минимално. Полека- лека детето само ще спре да се буди за храна.

# 5
  • Мнения: 344
Това не се учи. Детето само си показва кога е готово, едни по-рано, други по-късно!

# 6
  • Мнения: 46 488
Никак. Ако детето се буди, значи има нужда от храна, ако по принуда я спреш, ще приема по-малко, отколкото се нуждае, все едно да махнеш храненето на обяд, просто, защото си решила, че е ненужно.

# 7
  • Мнения: 216
не го спирай; и аз бях тръгнала да си тормозя детето, но бързо се отказах - щом е гладно да папа; с времето ти ще се нагодиш към режима му и бебонче ще ти се отплати за разбирането с нанкане през ноща Peace  bouquet поне при нас така се получи Grinning

# 8
  • Мнения: 9 050
Сигурно те изнервя това ставане през нощта, но не насилвай бебчето. По-добре си намери занимание, докато го храниш, за да не ти е толкова мъчително. Аз например, като се събуди бебока, отивам с него в хола, за да не будим таткото, че той ходи на работа. Пускам си телевизора и си гледам нещо, докато бебчо се храни. Знаеш ли колко интересни неща дават вечер по телевизията. Даже ако си пропуснала я новини, я някое предаване, шанса е голям да хванеш повторението Simple Smile
Успех и дано скоро започне да спи по цяла вечер.

# 9
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Шушката никога не е хранена посред нощите, последното й хранене беше в 12 часа вечер. Като стана на месец и половина, сама спря да яде тогава, аз я будех с какви ли не усилия, но тя не даваши и признак, че иска да яде, спрях да правя опити да я будя. От тогава спи непробудно цяла нощ, буди се сутрин към 6:00 - 6:30.

# 10
  • Мнения: 1 448
Бебешка им работа  Rolling Eyes Остави го детето, то само ще се откаже, няма смисъл да изнервяш него, че и себе си  Hug

# 11
  • Мнения: X
Бебка спря да се буди нощем след първия месец. Хапва вечер към 11,00  - 11,30 часа и спи непробудно до 07,00 - 07, 30 ч. През деня се храни на поискване.

# 12
  • Мнения: 2 952
Така и не разбрах колко е малко детето.
А саги  сам си спря нощното хранене .....незнам защо да спирам  аз детето ..... щом е гладно ще яде ....и ще си заспи пак .....всичко е наред.Ето вече  сам си спи по цяла нощ ...Всяко дете  като него си де ... Simple Smile

# 13
  • Мнения: 6 461
Пламен е на 1г.и 2м и се пробужда на няколко пъти нощно време да хапва........ Crazy
Когато си реши детето само ще спре да се буди...... Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 3 688
Светльо все още понякоа се буди и иска мляко

Общи условия

Активация на акаунт