до мамите в USA....молба

  • 684
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 878
харесала съм си една количка,но май не искат да ми я пратят.Може ли някой да ми помогне и заедно да го измислим?
Много ще съм благодарна момичета.
Аз съм носила неща на доста момичета ,но от Германия,а сега аз не мога да си го докарам  Embarassed
Ако някой реши да ми помогне,нека ми пише  Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 7 837
Мисля че USPS няма да приемат такъв голям кашон...

# 2
  • Мнения: 878
става въпрос за Stokke Xplory ,тя не е голяма.....

# 3
  • Мнения: 7 837
Като гледам размерите в нета в сгънато състояние на количката са:

Height:  16.8"
Width:  22.8"
Length:  39.6"

Отделно и кашона със сигурност е по-голям...


Изискванията на пощитите за межд. пратки, е пакета да е с макс. дължина (Length) 36 инча.

Или 42 инча Но пък оригиналния кашон, със сигурност ще надминаваи тази височина  Thinking

Само това е достатъчно, за да откажат да шипнат пратката.

# 4
  • Мнения: 878
 Rolling Eyes уфффф,ами с куриер не става ли?

# 5
  • Мнения: 7 837
Става...
Влез в www.ups.com
Аз въведох данните на пратката, грубо закръглени. Теглото на количката е 24 паунда.

Цената, която ми дадоха, беше $1 400  Rolling Eyes Два пъти пробвах.
Пробвай и ти, може аз нещо да бъркам...

п.п. А ако имаш предвид, някой който си идва към БГ, да ти я донесе, вече не знам. Аз не смятам да пътувам скоро...

# 6
  • Мнения: 878
абе Кейси ,...нали от Щатите ще е пратката..... newsm78 ...какви 1400$ бе.Тез хора съвсем изкукаха  Mr. Green .То за толкова пари от Марс ще ми я докарат  Joy Joy Joy
благодаря ти иначе за съдействието много  Hug

# 7
  • Мнения: 486
А защо искаш да я купиш от САЩ? newsm78 Доколкото разбирам количката не е американска. Предполагам, че изпращането от Европа няма да е толкова скъпо.

# 8
  • Мнения: 7 837
благодаря ти иначе за съдействието много  Hug

Kакво ти съдействие... Laughing Опитах се да ти докажа, че почти няма шанс да ти я пратят от Щатите  Grinning

# 9
  • Мнения: 4 629
Според мен цената е вярна. Доставките на UPS за България са страшно скъпи. На мен на скоро ми трябваше да пращам документи до България. За един плик, в който имаше 2 листа цената е 100 долора. Така, че за големината на количката като нищо може да е 1400

# 10
  • Мнения: 1 393
А защо искаш да я купиш от САЩ? newsm78 Доколкото разбирам количката не е американска. Предполагам, че изпращането от Европа няма да е толкова скъпо.
Да, и аз това се чудя-  тази количка дори не знам къде се продава в Америка- никъде не съм я виждала, нито онлайн, нито по магазини, нито някой да  я бута по улиците...
Защо не пробваш с Холандия и въобще Западна Европа- там май я има много повече, пък и сигурно пътните разноски ще са по- малки.
Успех!

# 11
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз съм виждала тук - една.

А иначе - Кейс, мерси за разяснението за размера на кашона - преди време ме бяха питали да пратя количка и аз цитирах едни цени от сайта на пощите, но за това не бях се сетила.

Аз също не планирам да си ходя скоро, но честно казано, жужолинка, не вярвам някой да се навие да ти я донесе - нищо лично, оттук обикновено хората ходят до България по-рядко и носят доста багаж за себе си.

# 12
  • Мнения: 50
Здравей Jujolinka,

Мисля, че е напълно възможно да ти бъде изпратена тази количка от Америка. Казвам го от опит. Преди 2 години изпратих от Америка за България количка за близнаци. Количката струваше 120 долара, изпращането - 100 долара. Пратих я като обикновен колет. Пристигна за една седмица.
Мога да се опитам да ти помогна. Пиши ми ако искаш на лични.

Общи условия

Активация на акаунт