Отговори
  • Мнения: 498
Здравейте момичета,
Много съм щастлива  , да пусна седмичната темичка Mr. Green , НО тя е произведение на "ТРИО БЪЛГАРКА"   - участват Голди, Мия и моя милост. Mr. GreenНадяваме се да Ви донесе троен късмет. От мое и от тяхно име , пожелавам на всички ни да успеем . Дано да е по- скоро .... иначе ще се наложи да ме гледате всеки понеделник сутрин на линия със седмичната -  Mr. Green
Приятен ден и късмет  newsm10

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 10:54 от BLACK_R

# 1
  • Мнения: 2 309
Пу първа Hug
Страхотно е заглавието!!!
Наистина ми е пълно с надежда сърцето...

# 2
  • Мнения: 498
Пу първа Hug
Страхотно е заглавието!!!
Наистина ми е пълно с надежда сърцето...
Рожбе това е целта. Naughty

# 3
  • Мнения: 1 436
newsm10

Страхотно е заглавието, спор няма.

Успешна седмичка на всички, а нечакащите (ахъм, titini) да не се скатават  Grinning

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 00:55 от Juturna

# 4
  • Мнения: 287
Здравейте и от мен!
Заглавието е жестоко!Дано да ни е за късмет!!!
  bouquet  bouquet  bouquet
Елпет, честити 2 чертички!Радвам се да те видя тук и то с толкова хубава новина!  Hug bouquet Да слушаш мъжлето за цигарите ,че лично ще ти дърпам ушите! Mr. Green
6у6он4е ,не съм спирала да се моля за малкото слънчице!Вярвам ,че съвсем скоро ще се оправи и няма да има сериозни последствия-понякога лекарите са твърде крайни в прогнозите си и се надявам ,в случая да е точно така! Praynig Hug
Ииии ,моля те , направи един тест!Имаш повече от три дни закъснение,нали?!  newsm53

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 01:19 от крокодил

# 5
  • Мнения: 118
Добро утро,момичета!!!
Страхотно заглавие си имаме Grinning Peace Peace
Желая на всички ни хубава седмица пълна с мечтани изненади!!!! Hug Hug Hug

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро, красавици! Темата е наистина разкошна, а BLACK_R е надценила моето участие в нея  Blush, заслугите са изцяло нейни и на Мия. Дежурното кафенце

с пожелание за много августовски мами тази седмица, много кекс и много усмивки.
Цунки Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 119
Добро утро! Пия си кафенцето и се радвам на новата темичка.  food010 Вчера като ви нямаше се бях сдухала, но днес се събудих с нови сили и ГОООЛЯМА надежда. LIDDI, Клара, Еlpet, babylove - благодаря за хубавите думи. Добре е да има кой да ти ги каже. Titini хайде зарадвай ни мила. Mia, Goldiq Blak R - вас докога ще ви чакаме. Пу-пу да ви е  на късмет новата седмица и да ви стопли сърчицата.  love001
Хубав и успешен ден на всички. newsm51 Слагайте розовите очила и вирвайте нослетата. newsm08

# 8
  • Мнения: 384
Здравейте мили момичета!  love001Нека ви тръгне понеделнишки с моя положителен тест  EFPТази сутринт с треперещи ръце го направих,зави ми се свят,въпреки че не ми е за първи път-видях две ясни чертички.Издържах до втория ден от закъснението,но седмица преди това вече знаех,че съм бременна,усещах го,а сигналите ми бяха непогрешими.Трябваше тоя месец да се подложа на процедура подобна на конизацията-лодс мисля,че беше.Всички чакаха да ми дойде за да ида на доктора за тази процедура.Но аз имах големи съмнения дали да се подложа първо на нея,заради все пак скъсяването на шийката или първо да бременея и родя,който вариант ми каза и самия докторСамо веднъж с мъжо(и аз ви се отчетох тогава  Embarassed) го направихме с желание за лъвче,просто ей така да видим какво ще отреди съдбата.Както и да е,щастлива съм и се надявам всичко да е наред!Желая ви новата година да посрещнете с бебе в коремче!Сигурна съм,че ако не сега скоро всички ще видите двете чертички,защото много бебета искат майчета като вас-пълн

# 9
  • Мнения: 384
пълни с вяра,надежда и любов!!!  newsm51 (нещо не ми стигна мястото май)

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ianamama, честито! Дано така продължи цялата седмица  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 270
Добро утро и хубава седмичка!
 newsm51
Триото - страхотно заглавие, стискам палци да донесе много положителни тестчета! smile3501 smile3525
Ianamama - честито, мила! Ех, колко хубаво започва седмицата . . .
Goldie   - прекрасно кафенце, понеделнишки рано, рано много добре ми идва!
Момичета и аз да си кажа - днес трябва да ме навести лелката, аз тая малка надежда, но ако не дойде ще е цяло чудо!newsm17 newsm17 newsm17
Хубав ден!!! newsm51

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честита нова седмичка!!!  bouquet
Заглавието е страхотно.Ще стискам силно палци на всички нечакащи PeaceАз тази седмица съм в любовен период така че може да се класирам за августовски лъв Crazy
Ianamama  Честито  bouquet
 

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Кво правите бе мушмороци Mr. Green
Айде лека и безаварийна седмичка с много положителни емоции от мен...и най-вече двулентови емоции желая Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 2 120
Честита нова седмичка.
Честито прекрасно заглавие на темата.
Честити чертички и на Ianamama.

Стискам палци да не идва там, където не трябва. Успех. Peace

Общи условия

Активация на акаунт