Миналата седмица извадихме сливицата а днес е на детска.

  • 462
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 858
Гузно ми е Embarassed. В сряда  извадихме сливицата а днес го заведох на детска защото ме притискат от работата да започвам. Те все пак ми направиха голямо търпение...трябваше да започна работа още през Юни. Изчакаха ме хората и няма начин Светли трябва да е на детска а аз на работа... иначе ще я изгубя. Въпреки всичко ми е гадни и съм гузна, че изпратих детето. А то така плака сърцераздирателно сутринта Cry...
Надявам се да е добре там, че вече главата ми гори. Всеки от всякъде ме притиска с срокове и както казваше дядо "няма угодия" а мене никой не ме пита (не че някой ми е длъжен). Гадно ми е, депресивно ми е , криво ми но няма как такъв е живота...
Вече година и половина сме на една заплата няма как. Опитвам се да се само навия, че така е редно, че така трябва но пак ми е гадно. Моля ви дайте едно рамо Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз се чувствам така. И Наско днес е на детска след 2 седм боледуване. Само дето не сме вадили сливици....
Много ми е гадно, че го пращам, където "ония гадните ме карат да яДЪ/яде/".
Не съм на работа, но с 2-та вкъщи лудвам Crazy. А той толкова плака..... Tired. На обед ще ида да видя как е... Confused

# 2
  • Мнения: 155
Защо изпитваш такива угризения? Нали детето е добре  Hug. Ваденето на третата сливица е вече съвсем рутинна и бърза манипулация и щом всичко е минало нормално няма причина да не го пращаш на детска градина. А и като имам предвид че  децата възстановяват след упойката и операцията още същия следобед /и на малкия му вадиха трета сливица като беше на 2г и 6м  Grinning/, то според мен тези няколко дни у дома са му били съвсем достатъчни.
А след дълго боледуване все трябва в един момент да тръгне на градина , нали? Не може да стои и да укрепва в къщи постоянно. В общи линии аз съдя от моите деца - боледуват често, но в момента, в който са се оправили тръгват пак, защото ако се задържат по-дълго вкъщи лепват и от нас разни вируси често пъти и започваме да се въртим в един омагьосан кръг. Така че щом са здрави - там Naughty. По добре да са с другите деца, да си играят, да им е весело и да обменят вируси с тях  Wink, откалкото да полудяват вкъщи и да ги разболяваме ние.

# 3
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
И на Мия в сряда й махнаха третата сливица, а днес е на детска градина. Аз също лудвам с двете и смятам, че щом детето е добре няма причина да я спирам от градина.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Давам едно рамо  Peace
Стегне си, че щом ти така се разтройваш и Светли скоро няма да свикне. Късмет и на двама ви  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 6 999

И от мен имаш едно.

Колкото ти е по-мъчно и го показваш и на детенце ще е така. Ако лекарите са казали, че може - значи може. Не се разстройвай.

Общи условия

Активация на акаунт