Предпоследна ноемврийска седми4ка - 20/11 - 26/11

  • 11 136
  • 351
  •   1
Отговори
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ето,4е и на мен ми дойде ред да пусна една седми4на тема  Grinning
Нека да е успеШна,слън4ева и усмихната за вси4ки ни. Hug

# 1
  • Мнения: 5 475
Пууу...да се разпиша първа тук! Wink Hug

# 2
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Пууу...да се разпиша първа тук! Wink Hug

Ейййй  Hug Hug Hug
Каква приятна изненада    bouquet

# 3
  • Мнения: 3 388
Хайде поздрави и от мен в новата тема!  Crazy Grinning  bouquet

# 4
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ми да вземем да закусим заедно тогава,а  Wink

   

# 5
  • Мнения: 5 475
Пууу...да се разпиша първа тук! Wink Hug

Ейййй  Hug Hug Hug
Каква приятна изненада    bouquet

 Heart Eyes Hug Миленче и аз да излезна малко от нелегалност...чакаме АДСЛ-а ,но за момента навигирам през UMTS-a на телефона Wink  bouquet

Грабвам си веднага от закусчицата! Wink

# 6
  • Мнения: 1 017


Добро утро, слънчЕвки  Hug

Усмихната, хубава и безгрижна седмичка ви пожелавам  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 3 521
Хайде и от мен zдравейте Hug,

Спорна и весела седмичка  на всички Grinning...отивам да иzчета какво се е случило преz уикенда и се връщам zа второто каИВе Mr. Green.

# 8
  • Мнения: 253
Включвам се и аз веднага! Малеееееей какви закуски..... ама не дейте тъй, режима ми отиде! Mr. Green
Добро утро и от мен! Спорна и изпълнена с хубави новини седмица ви желая! smile3525

Аз съм самотна майка тази седмица! Мъжо го пратих в командировка! И може би ще имам повече време са вас особено вечер!  bouquet

# 9
  • Мнения: 7 914
mcdirock, как е гърлото, а кашлицата? Hug

sonita, да те похваля в новата тема , че закуската е веднъж Hug Hug

Giorgia
, иииии колко ще се радвам да си по- често сред  нас Hug Hug

mama B, тръгна ли вече на работа? Hug

surfline, специално за теб второ каЙФе


Slavy
,
 като казах снощи на мъжО, че при вас е 33 градуса и  се плацикате в басейна... и той позеленя от завист ( като мен) Mr. Green


Пожелавам ви, момичета, лека и успешна седмица  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 10
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Звезди,слава Богу малко по_добре съм ама в петък ве4ерта имах 4увство,4е Ще дам фира.Боляха ме ужасно гърдите и корема Sick
Сега пак каШлям ама зна4ително по_малко а и гърлото не ме боли по4ти ( 4ак ме е страх да се похваля  Rolling Eyes )
Пресни смокини не можах да си намеря ама си сварих захаросани и пих от 4ай4ето.ПОсле си хапнах и сладко от смокинки,понеже много ги оби4ам. Embarassed

# 11
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ммммм, и закуската и кафето сервирани, мерси   bouquet
Пожелавам лека и усмихната седмица на вси4ки  Hug

# 12
  • Мнения: 3 521
звезди, благодарско zа кофеиновия допинг приемам го с широка усмивка Grinning Hug

mcdirock, ако имате други стаи zа боядисване свиркай идвам веднага, ще се раzплащаме с буркани сладко от смокини Wink. Да оzдравяваш, ей.  bouquet

Калида, не съм качвала мои работи картини в нета. Неzнам zащо, но нещо не ме радва такава покаzност, може би zащото не го правя "профи" (т.е. не продавам Mr. Green) предпочитам егоистично да си ги държа zа мен и да подарявам на приятни zа мен хора Laughing Rolling Eyes...zащо смяташ, че съм интересна личност?...При вас падна ли сняг вече?Да нацелуваш Дана_сладурана.

Славиииии, сърце нямаш ти, жена Twisted Evil.

Giorgia, да ви пускат по_бърzо нета, че така преz телефона е много бунашка работа Crazy

# 13
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Сърф4е,Ще има оЩе стаи,ама догодина  Wink Ша свиркам и Ще приготвя смокинките  Grinning
Да цункаШ малкото сладко джудженце с 4ервената Шапка  Heart Eyes Blush

Като сме заговорили за джуджета и дядо Мразовци,полу4их първата си коледна карти4ка от Ели и сладката Бадемка. Благодаря ти,Елииииии  Hug Hug Hug Hug
Голяма радост беШе.  Party Джулия като я взе и вика " Моя си е", после ме пита от кого е и накрая в заклЮ4ение ме попита " А кога Ще отидем да видим Емката? А тя къде е ?"  Grinning

# 14
  • Мнения: 7 914
mcdirock, еее добре, добре...значи смокините си казват тежката дума  thumbsup

surfline, за какви картини става на въпрос? newsm78...аз пак нещо съм изпуснала Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт