Препоръчайте ми коректор!

  • 1 640
  • 19
  •   1
Отговори
Дълго време ползвах коректора на AVON,но от известно време го няма в брошурите и трябва да си купя нов.
Препоръчайте коректор,от който сте доволни,с добра покривност и трайност!
Предварително благодаря!  bouquet

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 661
5-6лв. мисля, но не съм 100% сигурна. Там някъде е-не е скъп.Има коректор и като молив, който също е много хубав (пак на essence). имам и него. цената му е 4,50 лв..

# 4


Наистина не е скъп.Благодаря! smile3525
Каква му е цената?
5-6лв. мисля, но не съм 100% сигурна. Там някъде е-не е скъп.Има коректор и като молив, който също е много хубав (пак на essence). имам и него. цената му е 4,50 лв..

# 5
  • Мнения: 9 095
за този дето е като молив и аз съм чувала, ама не съм ползвала, иначе такув лечебен и полривен има и  в каталозите на Орифлейм Peace

# 6
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Дълго време ползвах коректора на AVON,но от известно време го няма в брошурите и трябва да си купя нов.
Препоръчайте коректор,от който сте доволни,с добра покривност и трайност!
Предварително благодаря!  bouquet
Зависи до каква цена си търсиш.Аз съм доволна от MANHATTAN - Стик антибактериал, около 8 лева и REVLON Коректор Colorstay около 15лева.Иначе съм пробвала COLLISTAR и PUPA, те са по скъпи и качествени.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 407
И аз ползвам антибактериален коректор на Манхатън. Доволна съм от него Peace

# 8
  • Мнения: 952
за този дето е като молив и аз съм чувала, ама не съм ползвала, иначе такув лечебен и полривен има и  в каталозите на Орифлейм Peace
моя е на Орифлейм,като молив е. Не го ползвам много често но мога да кажа че е покривен.

# 9
  • Мнения: 1 313
И аз ползвам антибактериалният на Манхатън - хубав е Simple Smile

# 10
  • Мнения: 9 095
аз мислех че този на Манхатън е по- скъп newsm78, ма така като гледам ще да е по моя джоб и ще развържа другия път кесията за него Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 914
Ще използвам тази тема да питам. Whistling
Трябва ми коректор, най- вече за тъмни кръгове. Досега слагах просто от фон дьо тен-а ми, ама си личи. Не става добре.

Имам на Манхатън този , но е прекалено светъл (аз съм малко мургава) и ми стои, катоооо  Crazy

# 12
  • Мнения: 1 455
Seventeen - цената му е около 6-7 лв.

# 13
  • Мнения: 3 339
Ще използвам тази тема да питам. Whistling
Трябва ми коректор, най- вече за тъмни кръгове. Досега слагах просто от фон дьо тен-а ми, ама си личи. Не става добре.

Имам на Манхатън този , но е прекалено светъл (аз съм малко мургава) и ми стои, катоооо  Crazy

Revlon Colour Stay Natural Concealer - справя се добре с тъмните кръгове. Лек е, но в същото време покривен. Разнася се лесно, попива бързо. Стига за около шест-седем месеца при ежедневно използване. Цената му беше около 16-17 лева май... newsm78

# 14
  • Мнения: 9 095
на Манхатън няма ли различни нюанси newsm78

Общи условия

Активация на акаунт