Дълготрайна червена боя?

  • 3 034
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 323
От много фризйори съм чувала,че червеният цвят на боите е най- нетраен,но виждам млади жени,с такива красиви,огнени гриви,че направо им завиждам(благородно, разбира се) newsm53.От години се правя в различни нюанси на червеното-е,не можах да улуча една като свят. smile3538Само си горя косата през 2 седмици,защото цветът издържа горе долу толкова.Ползвала съм най-дълго време на Вела,Палете(по мое мнение не става изобщо),сега се клепам с една българска-Галант,която за мое най-голямо учудване излезе относително трайна.Препоръчайте ми нещо ,което става,защото се харесвам с този цвят и трудно бих предприела драстична промяна .Благодаря ви предварително!!! newsm20

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
   Майка ми ползва Лонда Вулкано, но доста гори косата или пък Лореал. От Лореала е много доволна! А преди ползваше и на Чифели.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
Лонда вулкано беше най-страхотната и трайна червена боя.За съжаление вече не се внася.Аз себоядисвах само с нея и след като вече я няма,преминавам към русата гама.Наистина няма друга такава боя и няма смисъл....

# 3
  • София
  • Мнения: 2 157
Аз от 6-7 години се боядисвам Огнено червено,минала съм през всякакви експерименти докато си намеря боята с която съм в момента и съм много доволна smile3521. Издържа около 1 месец, като към края на месеца си слагам оцветяващ балсам на  Престиж-гранатово червен или коралово дърво. Та боята е професионална- JALID, или SALERM ( и двете са добри) Само , че на Jalid не от зелените кутии а има едни червени, те са само 3, мисля че е нещо като коректор.Вземи си тази на която пише Rouge. Другите имат лек оранжев отенък. Аз съм много доволна от цвета който става. Ако искаш мога да ти пратя снимка. smile3525
п.с: Продават ги в магазините за професионална фризиорска козметика

# 4
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
От много фризйори съм чувала,че червеният цвят на боите е най- нетраен,но виждам млади жени,с такива красиви,огнени гриви,че направо им завиждам(благородно, разбира се) newsm53.От години се правя в различни нюанси на червеното-е,не можах да улуча една като свят. smile3538Само си горя косата през 2 седмици,защото цветът издържа горе долу толкова.Ползвала съм най-дълго време на Вела,Палете(по мое мнение не става изобщо),сега се клепам с една българска-Галант,която за мое най-голямо учудване излезе относително трайна.Препоръчайте ми нещо ,което става,защото се харесвам с този цвят и трудно бих предприела драстична промяна .Благодаря ви предварително!!! newsm20

 Лонда Вулкано или Чифели.

# 5
  • Мнения: 9 095
за мен Чифели е просто класиката в червеното, наистина много добър и траен цвят, а ако искаш да пазиш косата, има една на Лореал, около 15лв струва със силикон Peace

# 6
  • Мнения: 323
Дайте малко повече информация за тях-цени,колко дълго издържа цвета.
На Лореал за професионалните бои ли говорим?
Светнете ме малко за нещата,за да не гледам като полезно изкопаемо в парфюмериите? smile3503

# 7
  • София
  • Мнения: 35 811
Ползвала съм червена на Лореал и съм доволна.
В продължение на 2 години минах през всички възможни нюанси на  червено- оранжевата гама. За някои тонове обаче ходех при фризьорката си с боята - когато тонът беше доста по-светъл от моят цвят. Тя прибавя към боята, каквото и колкото трябва и се получава. А за по-изчанчените тонове - сама забъркваше боята.

# 8
  • Мнения: 9 095
тази силиконовата на Лореал не е нещо специализирано, в почти всяка дрогерия я има, цената както ти казах е 15лв и по- малко, но е така, защото има нещо като туба със силикон, след което косата става просто страхотна Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 157
Аз също съм ползвала L`Oreal но въобще не съм доволна. С нея никога не можа да ми стане такъв цвят : , а и да не говорим че за две измивания пада.Много е нетрайна #Puppy dog. И друго, говорих с една продавачка, която ми каза че всички "маркови" бои се правят в Турция, за това били нетрайни. Единствено професионалните не са уж фалшиви...  newsm12

# 10
  • София
  • Мнения: 6 767
Londa Vulkano.

# 11
  • Мнения: 10 982
Londa !  Hug
На L'Oreal са хубави по-тъмните нюанси.

# 12
  • Мнения: 1 035
боядисах се с ярко червената боя на SERI,вече 2м откакто съм се боядисала,тя още пада ли пада..... мн цапа...ама мнooogo  Crazy но цвета е мн хубав и траен.
струва 6лв едната.
сега съм си взела Beauty и съм чувала добри отзиви за нея....ще видим.  Rolling Eyes

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
WELLA Perfectly You Simple Smile E моята боя Simple Smile

# 14
  • Мнения: 9 063
Вулкано и Чифели Peace

Общи условия

Активация на акаунт