Ден на православното християнско семейство- 21.11 /вторник/

  • 1 851
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 504
С една огромна прегръдка Hug  казвам Здравейте всички Християнски Семейства.

Утре е празник на Християнското Семейство /Въведение Богородично. Ден на православното християнско семейство и на православната християнска младеж/.

Пускам го като отделна тема за да се вижда по-ясно за всички влизащи в нашия подфорум.

Всички, дори и тези семейства, които нямат такива проблеми с децата си като нас имат нужда от Християнската вяра.

Християнското семейство е школа за здрави семейни добродетели - трудолюбие, уважение на децата към родителите.
По традиция на празника родителите водят децата си на църква. Заедно в храма, те молят за здраве и благоволение.

Прави се молебен с освещаването на хляб /пита/, която се раздава  за здраве.

Отпразнувайте своя празник!!!


Аз лично ще омеся пита и ще се гледам да успея да отидем семейството на църква.

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 12:57 от Rosoneri

# 1
  • Мнения: 2 567
Ами аз по принцип знам, че е ден на християнското семейство. Не специално само на православното.
Така, че утре и в нашето семейство ще се почете този ден, макар и да не сме православни християни  Peace

# 2
  • Мнения: 3 504
Летисия , така го изписват в църковните материали за този ден. Разбира се, че ще го почете този ден.

# 3
  • Мнения: 2 567
По случай днешния хубав празник искам да ви поздравя с няколко мой любими стиха от Библията, свързани с любовта.
 
 4. Любовта дълго търпи и е милостива; любовта не завижда; любовта не се превъзнася, не се гордее,
  5. не безобразничи, не търси своето, не се раздразнява, не държи сметка за зло,
  6. не се радва на неправдата, а се радва заедно с истината,
  7. всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи.


За някой тези думи може да звучат наивно, но според мене такава трябва да бъде любовта в едно семейство.

# 4
  • Мнения: 3 504
Честиит празник на Християнското семейство.

Отидете на църква, запалете свещичка и се помолете  Praynig за семейството си.  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 10:59 от Rosoneri

# 5
  • Мнения: 2 543
Честит празник!   bouquet

# 6
  • Мнения: 882
Честит празник на всички мили и добри хора и на всички дечица!
Днес е двоен празник за моето семейство. Празнуваме и рожденният ден на сина ми.
Нека да израсне и живее като добър християнин. Да бъде здрав и силен, да не се плаши от трудностите, да носи доброто в сърцето си!

 newsm17 newsm17 newsm17 newsm51

# 7
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честит празник на всички!

# 8
  • Мнения: 1 001
Честит празник ... дори и на тези, които не вярват в Църквата ...

# 9
  • Мнения: 3 504
Честит празник на всички мили и добри хора и на всички дечица!
Днес е двоен празник за моето семейство. Празнуваме и рожденният ден на сина ми.
Нека да израсне и живее като добър християнин. Да бъде здрав и силен, да не се плаши от трудностите, да носи доброто в сърцето си!

 newsm17 newsm17 newsm17 newsm51


radini приеми моите пожелания за Честит Рожден Ден на синът ти. МНого се радвам, че на такъв празник е роден. 

# 10
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честит празник.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 677
ЧЕСТИТ  ДЕН  НА  ХРИСТИЯНСКОТО  СЕМЕЙСТВО!!!!!!!!!!!!!!!!

Бог да благослови всички ви!Да са ви усмихнати децата!  bouquet  bouquet  bouquet

Радини,честит рожден ден на сина ти!

# 12
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
     Честит празник. Да сте здрави и щастливи. 
   

    Честит Рожден Ден на сина ти,Радини.    bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 1 333
Честит празник на Християнското семейство и християнската младеж!!!

Здраве, Щастие и много Любов във всяко едно семейство да има!!!

Радини, честит рожден ден на сина ти! Нека расте умно и щастливо дете !

Моят дядо също има днес рожден ден-навършва 79години и е най-прекрасният дядо на света  Hug Пожелавам му още мнгого години да е сред нас и да се радва на внуците и правнуците си и да се сбъднат неговите мечти - Да види детенцето ми да ходи и да казва Мама и Тате!!  Praynig Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 4 585
    Да е жив и здрав дядо ти, Нанди! Още дълги години срещите с него да ти доставят удоволствие.
   Защо винаги ти е пълна пощенската кутия?
   Има моменти в които съжалявам, че нямаме и дъщеричка. Например когато препрочитам как пишеш за баща си.

Общи условия

Активация на акаунт