сенки и торбички под очите

  • 2 630
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 463
моля за помощ как да се преборя с тях. старая се да спя повече напоследък, но не изчезват.

# 1
  • Шумен
  • Мнения: 67
Аз имам същия проблем  Sad .

# 2
  • Мнения: 9 095
май само със спане няма да стане, някъде пак имаше подобна тема и там имаше домашни рецепти да си помогнеш, иначе аз се справям с охлаждащ гел за торбичките, а тъмни кръгове нямам, но напърво време бих избрала подходящ коректор и след това подходящо кремче Peace

# 3
  • Шумен
  • Мнения: 67
Коректорът не ми помогна за торбичките, стана още по-зле.

# 4
  • Мнения: 463
май само със спане няма да стане, някъде пак имаше подобна тема и там имаше домашни рецепти да си помогнеш, иначе аз се справям с охлаждащ гел за торбичките, а тъмни кръгове нямам, но напърво време бих избрала подходящ коректор и след това подходящо кремче Peace

tedy_e,  а какъв е този охлаждащ гел за торбички?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 328
Ползвам околоочен крем на ROC за целта - ROC hidra+ destressant. Предназначен е точно за уморени очи, с тъмни кръгове. Има освежаващ, леко стягащ ефект.

# 6
  • Мнения: 635
Ползвам околоочен крем на ROC за целта - ROC hidra+ destressant. Предназначен е точно за уморени очи, с тъмни кръгове. Има освежаващ, леко стягащ ефект.

А цена можеш ли да кажеш?   Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 120
na men mnogo mi pomaga paket4eta 4ai ot laika,predvaritelno postaven v kamerata.vsqka ve4er go pravq i ima efekt,no da ne zabravqme,4e sym samo na 19 i sym v na4aloto na tezi MYKI i vsi4ko e v ranen stadii i lesno obratimo.dano na malko po-vyzrastna koja da pomaga (bez da se obijdate Embarassed )
uspeh

# 8
  • София
  • Мнения: 3 328
Ползвам околоочен крем на ROC за целта - ROC hidra+ destressant. Предназначен е точно за уморени очи, с тъмни кръгове. Има освежаващ, леко стягащ ефект.

А цена можеш ли да кажеш?   Simple Smile
Около 22 лв.
Корекция - 24.50 лв. - от аптеката в МЕТРО - Люлин.

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 09:47 от Karimma

# 9
  • Мнения: 1 169
Ами аз преди пиех топло прясно мляко с мед преди сън и ми минаваха друг е въпроса и, че се спи по-сладко  Wink

# 10
  • Мнения: 9 095
Ами аз преди пиех топло прясно мляко с мед преди сън и ми минаваха друг е въпроса и, че се спи по-сладко  Wink
Peace Joy Joy

# 11
Ох, голям проблем са сенките под очите! За мене кремове не помагат. Генетично е. За такива случаи като моя четох някъде че използват спетсиални "fillers" като Restylane, които са инжектсии. Някои опитвал ли е fillers или лазери?

# 12
  • Мнения: 9 095
ау, ще се мажа, ще се подувам, ама инжекции Shocked, къде се слагат?

# 13
  • Мнения: 528
сенките и торбичките ми намаляха видимо, като спрях цигарите Peace

# 14
  • Мнения: 9 095
аз пък си пуша ама и съм ги спирала и не забелязвам промяна newsm78

Общи условия

Активация на акаунт