Как се инсталира Скайп?

  • 75 640
  • 36
  •   1
Отговори
Не съм много в час с технологиите и затова питам LaughingОбяснете ми по-подробно какво се прави.
Свалих го на компютъра, но явно още не е инсталиран какво още трябва да направя, какъв е този инсталационен код който трябва да щракна?

# 1
  • Мнения: 9 091
Не би трябвало да ти иска код Rolling Eyes
По принци, програма се инсталира като идеш в папката със свалената програма (където ти се свалят нещата по принцип), в папката има файл exe. Кликваш на него и започва инсталирането, следваш няколко стъпки, натйскай next и това е...

# 2
  • Мнения: 3 880
Няма нужда да те е срам, че не можеш да направиш инсталация Wink като направиш 2-3 вече ще си спец... поне колкото Глория Wink Laughing

Значи като си свалила скайпа трябва да имаш един файл "SkypeSetup.exe" или подобен завършващ на .ехе. Стартираш го и правиш каквото ти казва програмата да правиш, тя те води през инсталацията, не ти трябва код.
Успех Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 082
с риск да ме обявят за тъпа-трябва ми програма за превод от английски на български  Blush

# 4
  • Мнения: 3 880
с риск да ме обявят за тъпа-трябва ми програма за превод от английски на български  Blush
Ама ти какво... не знаеш английски ли... не те ли е срам.... я марш в ъгъла да се срамуваш  Wink Laughing амаха... хората на запад с английски раждат Wink Joy
и аз идвам с теб да се срамувам, защото и аз не го знам Embarassed Laughing

# 5
  • Мнения: 9 091
Има няколко онлайн преводачи (програми), но качеството на превода е ужасно, защото всичко се превежда буквално.
Речник би ти свършил по-голяма работа.
Ако все пак искаш, ще ти пусна линкове и на преводачите, и на речниците. Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз съм от тъпите и мислех да пусна такава тема. Свалих си skype, но не мога да го инсталирам. В папката си пише само  my skype content и бял екран. Какво мога да направя?

# 7
  • Мнения: 9 091
Не трябва така да се получава.
Ако трябва, изтривате сваленото, и после наново го сваляте, може просто да има бъг.
Както по-горе писахме, в папката със свалените файлове търсите файла SkypeSetup.exe, след това просто следвате системата.
Ако има друг проблем, просто опитайте утре Simple Smile

да не би да сваляте грешното нещо Thinking Ама то пък ясно си пише къде е, Download Skype...

# 8
  • Мнения: 2 082
Има няколко онлайн преводачи (програми), но качеството на превода е ужасно, защото всичко се превежда буквално.
Речник би ти свършил по-голяма работа.
Ако все пак искаш, ще ти пусна линкове и на преводачите, и на речниците. Simple Smile
ако не ти е проблем пусни ми да ги разгледам.благодаря  Hug

# 9
  • Мнения: 9 091
Българо-английски речник
Английско-български и българо-английски в едно

Това е, което аз ползвам като ми се наложи.
Дано ти свършат работа Hug

# 10
  • Мнения: 2 082
благодаря   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 2 530
Благодаря, оправих го.

# 12
Не съм много в час с технологиите и затова питам LaughingОбяснете ми по-подробно какво се прави.
Свалих го на компютъра, но явно още не е инсталиран какво още трябва да направя, какъв е този инсталационен код който трябва да щракна?

# 13
  • Мнения: 4 546
аз съм още по-тъпа  Grinning
каква е разликата между скайп и ай си кю?

# 14
  • Мнения: 3 880
аз съм още по-тъпа  Grinning
каква е разликата между скайп и ай си кю?

Разликата е, че са две различни програми.....

Общи условия

Активация на акаунт