нормално ли е да спи толкова малко през ноща?

  • 452
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
до скоро се будеше към 6ч.и докато не дадях млякото не спираше да реве, от две седмици спи от 22ч до 6ч. буди се помрънква малко аз го вземам при нас на леглото и му става интересно да си играем и яде чак към 8 дори 8,30 като минахме на попара вече щом не е гладен защо се буди толкова рано, не трябва ли да е свикнал вече, че храненето му е по-късно и как да направя така че да мога да се наспивам вече нямам сили сутрин, като се събуди той и аз се будя. вечер го храня към 21,30.през деня също спи по 1 час  два пъти сутрин след закуска и след обяд тъкмо да сготвя и подредя.

# 1
  • Мнения: 4 195
добре де , лягай с него вечер в 22 - това са 8 часа сън, не са малко. Моя син е на 2 години и става сутрин в 6 за да си играем - ляга си и той към 22 Rolling Eyes Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 019
и ние сме така,искаше ми се поне да не се буди през нощта

# 3
  • Мнения: 108
 това може и да се промени, моят син спи по различно време, понякога заспива в 23 и се буди в 8, понякога от 21 до 7ч., зависи кога и колко спи през деня, някои деца имат нужда от малко, други от много, моето от първите и вече съм се примирила, че няма да спя дълго, той е най важен от всичко.

# 4
  • Мнения: 1 272
Жалко, че се буди "толкова рано" , но всъщност не спи чак толкова малко, това са си 8 часа сън. Знаеш има хора, които се наспиват по-бързо от други, така е и при бебетата. Решението е да заспиваш с бебето.

# 5
  • Мнения: 514
Аз мечтая за 8 часа сън Mr. Greenно и аз съм се примирила,колкото толкова!
Ние се будим през час и половина -два през цялата нощ и в 7.00 сутрин се усмихва и започва да си играе,но не сам Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 607
Ние също се будим към 6.3 ч ,а закусваме чак в 8 ч  просто бебетата се наспиват по рано . Така че се налага да свикваме  newsm10 няма как.

# 7
  • Мнения: 999
добре де , лягай с него вечер в 22 - това са 8 часа сън, не са малко. Моя син е на 2 години и става сутрин в 6 за да си играем - ляга си и той към 22 Rolling Eyes Rolling Eyes
Peace

# 8
  • Мнения: 2 309
Както казва нашето педи - темперамент Laughingне му ли се спи, каквото и да правиш няма да заспи, поне моето е така Confused

Общи условия

Активация на акаунт