Препоръчайте ми АМ

  • 1 447
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 458
Та да поясня че не става въпрос за моето бебче а за това на приятелката ми.Значи бебо е на 2 месеца и се храни изкуствено ,но е с запек.Докторите препоръчват да не се напъва защото има херния и като плаче или се напъва тя повече изкача.Та питанката ми е има ли мляко което да по разхлаби човечето и то да не вижда толкова зор.Предварително се извинявам ако има такава тема ,моля поне ми дайте линк, и предварително ви благодаря

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ами защо не попита приятелката ти педиатъра си newsm78?

# 2
  • Мнения: 458
ами изписали са му едно /ще питам за името/ но то не иска да го яде

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Aptamil 1  Peace

# 4
  • Мнения: 1 149
Аптамил даже подриска моя бебо.Ние бяхме на НАН

# 5
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз давах на малката Нутилон Омнео, Нан и последно Аптамил, с който откарахме до 1 г. Най-доволна съм /а и тя също/ от  Аптамил.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ами незнам, да каже на педиатъра, който е изписал млякото, че детето не иска да го пие и да предложи друг вариант, или да питате в аптеката.
(нямам деца за сега, за това незнам какъв съвет точно да дам)

# 7
  • Мнения: 216
ние ползваме аптамил за дохранване от време на време и си акаме обилно тогава, но не зная дали ще помогне самото мляко в случая Sick

# 8
  • Мнения: 458
Значи изписа ли са им Нестоген/незнам как си пише на латиница/  Embarassed

# 9
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Aз съм много доволна от Милумил и Селия.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 575
Значи изписа ли са им Нестоген/незнам как си пише на латиница/  Embarassed
Ами нека говорят с лекаря, да преценят и да вземат друго мляко. Peace

# 11
  • Мнения: 6 461
От Хумана бях доволна .
Също така мисля ,че бебчетата не се запичат от Фризовом.

# 12
Та да поясня че не става въпрос за моето бебче а за това на приятелката ми.Значи бебо е на 2 месеца и се храни изкуствено ,но е с запек.Докторите препоръчват да не се напъва защото има херния и като плаче или се напъва тя повече изкача.Та питанката ми е има ли мляко което да по разхлаби човечето и то да не вижда толкова зор.Предварително се извинявам ако има такава тема ,моля поне ми дайте линк, и предварително ви благодаря

Опитай със Селиа - Имахме проблеми с коремчето и се запичахме. От както сме на Селиа ходим редовно.

Ето линк за повече информация - www.celia-bg.com

А по-надолу има тема за храните Селиа: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142101.0

# 13
  • Мнения: 638
Миломил1 ,от опит казвам,преди това бяхме на Аптамил1 и запо4на да ни запи4а,сега бебе Димитър е на 2 месеца и 17 дни и няма проблем с акането дори ака по 2,3 пъти на ден .
Но всеки организъм си е разли4ен.Но не сменяй много 4есто млеката.

# 14
  • Мнения: 4 621
Хранихме се с Аптамил и никога не сме имали проблеми със запек, напротив Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт