мазна коса

  • 725
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте,
имам проблем и Ви моля за помощ.
Косата ми е ужасно мазна, трябва да я мия всеки ден. Между 200 и 250 косъма ми падат на ден. Ползвала съм може би почти всичко от аптеките и бабините рецепти, но ефект имаше и то само временен от шампоана на Hegor. Вече незнам какво да правя. Ще съм много благодарна на всеки които ми помогне. Благодаря!

# 1
  • Smallville
  • Мнения: 994
Отиди на лекар.Тук не може никой да ти помогне пълноценно,само ще си чешем клавиатурите.Може да имаш хормонален проблем,липса на витамини и куп още неща.Този косопад и свъхсекреция на мастните жлези не са случайни.Желая ти успех и да се оправяш  bouquet

# 2
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Отиди на лекар.Тук не може никой да ти помогне пълноценно,само ще си чешем клавиатурите.Може да имаш хормонален проблем,липса на витамини и куп още неща.Този косопад и свъхсекреция на мастните жлези не са случайни.Желая ти успех и да се оправяш  bouquet
Напълно подкрепям! Peace

Аз имам хормонални проблеми и когато хормоните ми запонат да варират, а това става като не си пия лекарството,  Embarassed косата ми става тънка, мазна, пада и изобщо никаква я няма.
Отиди на лекар, и ако всичко е наред тогава търси подходящото измиващо средство за твоята коса!

Общи условия

Активация на акаунт