Богословова

  • 912
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте,
много ще съм благодарна,ако някои може да ми даде някакъв телефон да се свържа с д-р Благославова за да си запиша час при нея по-скоро.
 Благодаря!
 Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 396
Пробвай на този - 9659446, но ако отидеш във вторник следобяд и имаш време за чакане, ще те прегледа след другите.
Извинявай, че ще ти ползвам темата, но искам да попитам и другите майки - дали някоя е ходила при Богословова за лечение на раничка на шийката? 

# 2
Аз съм ходила преди 2 години. Не бях раждала, а тя ми изгори раничката. После много хора ми казаха, че това е недопустимо. Тогава заочнах да ходя при една докторка, която като разбра първо попита дали Богословова е гледала раничката с един уред (не си спомням името му, но по описанието аз се сетих, че я е гледала). Тогава лекарката каза, че със сигурност Богословова добре си е свършила работата и е било необходимо да се изгори. Надявам се да съм ти помогнала.

# 3
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Имай предвид само, че дори да отидеш със записан час, пак доста ще си почакаш. Или поне в 95 % от случаите е така.
Най- добре иди във вторник след 17,30 - 18 пред 25 кабинет- тя тогава приема в него и никого не връща, нищо че доста от жените там са без записан час. Е, преди 19 часа едва ли ще влезеш, но поне според мен чакането определено си струва.
Успех.  Hug

# 4
  • Мнения: 112
0889431464
това е мобилният й номер

а за чакането - в кърпа ти е вързано, независимо дали имаш записан час или не

# 5
  • София
  • Мнения: 396
Деница, благодаря ти. И на мен ще ми гори раничката, но понеже явно основните й пациентки са бременните, затова исках да разбера как действа и по другите проблеми.

# 6
  • София
  • Мнения: 8 275
Деница, благодаря ти. И на мен ще ми гори раничката, но понеже явно основните й пациентки са бременните, затова исках да разбера как действа и по другите проблеми.
не не са основно бременните.... разлини групи са Simple Smile, но ако иам бременни те са без записан час и влизат с предимство

Общи условия

Активация на акаунт