всички симптоми изчезнаха

  • 1 008
  • 6
  •   1
Отговори
здравейте мили момичета 7-ми ден след трансфер съм и като че ли всички болки в кръста и яйчника изчезнаха,гърдите ми омекнаха и май вече няма на какво да се надявам,ако някой може да даде съвет,

# 1
  • София
  • Мнения: 35 814
Тези болки - в  кръст, яйчници, гърди, нищо не означават. По тях няма да разбереш дали е станало или не.
Успокой се, мисли позитивно - ако е писано ще стане. Нито може да помогнеш - нито да попречиш.
От все сърце ти желая всичко да е наред и скоро да се похвалиш с добра новина  Grinning

# 2
  • Мнения: 4 324
И аз като denis_d ще ти кажа, че от болките не можеш да съдиш и отсъждаш дали е станало нещо или не Simple Smile

Аз силно ще ти стискам палци. Мисли позитивно, вярвай че е станало!

Успех миличка!

# 3
  • Varna
  • Мнения: 1 094
и май вече няма на какво да се надявам
Рано е на този етап да правиш такива изводи. Ако можеш се успокой малко  и не се вглеждай толкова в себе си. Казвам ти го от опит! Всичко ще бъде наред, мисли позитивно. Hug

# 4
  • Мнения: 7 718
Липсата на симптоми не са показател за нищо. Късмет и стискам палци!

# 5
  • Мнения: 235


   7 дни е прекалено рано, според мен. Трудно е, но трябва да изчакаш времето за теста. Успех и стискам палци.

# 6
  • Мнения: 2 120
Давам пример -
Когато забременях миналата година, 4 дни след ову ме боля кръста и после спря. Нищо не ме е боляло до датата за М. Следващата седмица започнаха гърди, кръст и др.екстри.
Успех и от мен и чакай спокойно деня за теста. Hug

Общи условия

Активация на акаунт