Днес е 21 ноември!Честит празник!

  • 573
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Днес 21 ноември-ден на християнското семейство-как ще го отпразнувате?
Какви са традициите във Вашето семейство?

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 10:59 от Viava

# 1
  • Мнения: 3 453
благодаря ти че напомни. HugНаправо бях забравила.Ами ще има специална вечеря и ще си бъдем в къщи всички.

# 2
  • Мнения: 1 006
Откакто създадох семейство, се опитвам да наложа нещо като обичаи, коитопосле дасе превърнат в традиция.............да се съберем около масата, да си поговорим  за бедщето на семейството ни, за плановете, да си направим равносметка............
Не знам обаче, въсщност, дали има нещо, което  е писано, че трябва да се направи.....дано Дидка (мисля че се казваше, тя е попадия) да се включи и да каже има ли писано правила за този ден!

# 3
  • Мнения: 3 216
Аз доколкото имам спомени на този ден се раздават дребни подарьци на децата-бонбони,сладкиши и т.н. Сьщо сьм намислила за вечерта да приготвя вечеря,да хапнем да си поговорим. Сутринта слушах по ТВ,че днес е хубаво децата да се заведта на цьрква.

# 4
  • Мнения: 448
Няма начин да го пропуснем. Имаме годишнина от сватбата. 13 прекрасни години. Още снощи получих цветя и целувки.

# 5
  • Мнения: 61
Много ми хареса едно изказване по телевизията,че Учителите трябва да заведат децата на църква.
Как ще реагирате Вие ако каже Вашето дете,че не учило математика,а са ходили в църквата?
А реакцията на директора каква ли ще е ?

# 6
  • Мнения: 745
Много ми хареса едно изказване по телевизията,че Учителите трябва да заведат децата на църква.
Как ще реагирате Вие ако каже Вашето дете,че не учило математика,а са ходили в църквата?
А реакцията на директора каква ли ще е ?

Аз ще реагирам положително, ако ги заведат на църква. Миналата седмица посетихме Соколовския манастир и там имаше подписка за въвеждане на вероучението като предмет в училищата. Сега децата не знаят какво е църква, манастир......... а според мене трябва.

# 7
  • Мнения: 337
Ние го празнуваме всяка година, защото днес имам рожден ден черпя ви по едно виртуално парче  newsm38

Иначе страхотен християнски празник Simple Smile пожелавам на всички хубави и щастливи семейства Simple Smile

# 8
  • Мнения: 61
Vesi_s Честит рожден ден!  bouquet  bouquet  bouquet
Придържаш ли се към традиции на рожденния си ден?

# 9
  • Мнения: 3 360
Ходим на църква задължително и купуваме нещичко за дома.Специалната вечеря също си е задължителна Laughing
Честит празник на всички!
vesi_n -честит рожден ден!Бъди здрава и много щастлива!    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт