Препоръчайте ми педиатър в Дианабад

  • 3 787
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 77
Моля, да ми препоръчате добър педиатър в Дианабад. Имам приятелка от Русе, която се премести да живее тук и търси къде да запише децата.

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 3 200
Д-р Галина Иванова, 15 ДКЦ,
тел: 0888 518 064

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 694
ако не и е далече онкологията до нея има филиял на студентска поликлиника и искрено и препоръчвам д-р Байкова 0888846188 или сл. 8704339 четни сутрин, нечетни следобед.
На мен ми я препоръчаха във форума и съм възхитена от нея.

# 3
  • Мнения: 272
ne e dianabad no pak e blizo- д-р Пашева
кабинета и е на гърба на студентска поликлиника
Тя е нашата док !!!

# 4
  • Мнения: 2 529
Аз живея в Дианабад и имам Джи Пи-педиатър в 15-та поликлиника. По принцип ползвам услугите на частна педиатърка, но колкото пъти ми се е наложило да разчитам на Джи Пи-то винаги съм била доволна.  Grinning Казва се д-р Весела Тодорова, ет.1, каб.9 и при нея са още 5 бебета и деца само от моя блок (а сме единствен вход) . Няма недоволни Grinning

# 5
Здравейте мами от Дианабад!!!
Все съм се чудела дали във форума има някой от моя квартал и ето че най-на края разбрах! Е, дано се засечем по градинките  Grinning
Педиатъра на Ния е д-р Василева от 15 ДКЦ - изключително отзивчива и с подход към децата. Аз съм много доволна от нея, мисля че и дъщеря ми я харесва  Grinning На четни е до 13.30, нечетни- от 13.3. до 19.30. Тел. в ДКЦ е 962 49 46 а моб. 0898/ 761 516

# 6
  • Мнения: 2 232
Аз също съм от Дианабад.При д-р Бербенлиева сме, много съм доволна, отзивчива е  и си върши добре  работата.
Много мами се оказаха от този квартал а още не сме се  разпознали Wink

Общи условия

Активация на акаунт