мъжки костюм?

  • 3 106
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте, момичета,
Очаквам да споделите кой от къде обзавежда половинката си с хубави костюми на прилична цена. Сега съм в търсене на нещо добро и като качество и като цена, преди време бяхме купили от магазина на ДОКС на Борис едно ежедневно костюмче и мъжа остана много доволен, но преди няколко дни минах и нямаше никакъв избор, а цени бяха бая солени. Много ми хвалят магазините на Нико, от там съм си купувала преди време палто и съм доволна, но за костюмите незнам.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ами той си взимаше на Парушев или от Зара.Най-често си купува отделно панталон и после си го комбинира със сако.Вече почти не му се налага да носи костюми, та си купува рядко.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 444
Моята половинка се обзавежда сам, основно от Денил, а в чужбина и от намаления в по-маркови магазини, Пиер карден и Келвин Клайн.... На Денил са хубави костюмите, но не знам доколко това ще ти свърши работа, защото са и доста скъпи , поне според мен. Забелязвам че мъжките костюми и аксесоари са като цяло по-скъпи от дамските...

# 3
  • Мнения: 115
И аз потвърждавам, че костюмите на Нико са хубави и  са на нормални цени.

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Ами моя си купува от Парушев, Франт и от Теодор - цените са около 200лв на костюм, но са супер кройки, актуални цветове и правят репарации на място безплатно Peace

# 5
  • Мнения: 1 043
Парушев - човека постигна много - а тръгна от нищото - трябваха му доста години труд но мисля че има защо Peace

# 6
  • Мнения: 636
Ооооох DENIL- просто върхът (във всяко едно отношение)  love001

# 7
  • Мнения: 1 986
  Теодор,Аполон Peace

# 8
  • Мнения: 4 629
Аз съм фен на - Драго и Радо

# 9
На Нико са на доста добри цени. Иначе за Парушев е ясно, а Аполон имат хубави ризи. 

# 10
  • Мнения: 4 202
Аз съм фен на - Драго и Радо

И аз, и аз  smile3521

На мнение съм, че за мъжки костюм е по-добре да се плати повече, но да е нещо качествено.
От километри си личи евтиния костюм.

Общи условия

Активация на акаунт