Не спи нощем

  • 394
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
От десетина дни просто полудявам!  #Cussing out Калина се буди през час и половина, какво ли не опитах, вкл. да я храня при първото събуждане /около 1-2 ч./. През останалото време се успокоява с няколко глътки чай или вода и залъгалка... Преди това си спеше от 21,30 до 5-6 ч., сега какво стана, незнам!  newsm78 Дайте идеи!

# 1
  • Мнения: 81
същата работа сме и ние, заспива към 21 часа и после като се почне пред половин - един час е полубуден и реве и се опитва да се изправи. А през ден си се буди кум между 0:30 и 1 отново с рев но този път заспива с носене на ръце понякога до 2-3 сутрин е кукуряк още в 7-7:30. Обясневаме си го с никненето на зъбите, но пък ппи толкова деца на познатите ми не се е случвало така  ooooh! Събира му се 5-6 часа сън че дори и по-малко, дори и през деня спи по 15-ина мин. неможе така сигурно е вредно и трябва да има някакво решение  newsm78 Sick

# 2
  • Мнения: 6 461
Пламен е на 1г и2м и още се буди нощно време......... Mr. Green
От както съм го родила не съм се наспала една вечер ...... Crazy,но няма начин .
Ще отмине сигурна съм...... Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Мисля, че е период и ще отшуми. Аз също приспивах на ръце, нощите бяха различни... Всичко ще се нормализира. А през деня как е? Ако е неспокойна по същия начин, значи има постоянна причина.

# 4
  • Мнения: 2 292
и при нас се случва понякога, както бебето си спи и почва период , в който се буди. До сега причините са били
1. пуснато парно  ... температурата е доста висока и бебето не може да диша добре , оптимална температура zа спане на бебето е 16 до 18 градуса . При пуснато парно на отворен проzорец спи добре. Спи и на иzключено парно.
2. Ако прекалено дслго е стоял преz деня в стаята с включен телевиzор. Някак си нощем го преживява и сънува или и аz не zнам, но това му пречи определено. Прави го неспокоен. Когато е неспокоен спи лошо.
3. Ако е спал много преz деня и просто не му се спи нощем.
4. Когато никнат zъбките го боли и не може да спи добре.
5. Когато, ако е почнал да се буди и аz почна да му давам да пие от шиш, zа да zаспи, свиква винаги когато се раzбуд да тсрси да смуче zа успокоение и не може да се успокои и zаспи сам ... Опитай да го приспиваш не ссс смукане, zа да може , ако му се случи нещо да го стресне нощем да си zаспи сам.

# 5
  • Мнения: 1 701
Ох, дано да е период... Спим на около 19-20 градуса, не е топло в никакъв случай. През деня понякога спи по 3 часа /когато сме на разходка/, понякога 3 пъти по 30 мин., но съм забелязала, че няма връзка с нощното будене.  Thinking Възможно е да я тормозят венците, защото лапа всичко...  newsm78 Абе каквото и да е, дано само не я боли нещо и да отминава по-бързо!

# 6
  • Мнения: 2 292
Не е само топлината. Иzсушава се всzдуха и от там лигавицата ... дишането се zатруднява. Има иzследвания върху големи хора, които ако спят при такива условия се ссбуждат с главоболие и подпухнали очи и секрет от носа. Пробвай да сложиш купичка с вода на парното и ако можеш да намалиш температурата в стаята. Проветрявай добре денем.
Ако е научена да се успокоява със смукане на биберон, когато се събуди при всяко неудобство, стрес, леко раzбуждане , ще тсрси да се успокоява само така.
Нашия детски лекар твсрди, че ако децата се будят и не могат да спят, zначи майката не прави нещо както трябва и има някакво неудобство zа бебето, zащото бебето иска да спи и има нужда да спи zа да се раzвива правилно. Успех.

# 7
  • Мнения: 232

От както съм го родила не съм се наспала една вечер ...... Crazy,но няма начин .
Ще отмине сигурна съм...... Peace

И ние още се будим.Не знам как издържат тези палавници. newsm12Но да ти кажа спокойно,дано се нормализира-моето мишленце поне през деня от два месеца има режим и си поспива.Е по добре е да си спим нощем,но няма как. newsm53Да са ни живи и здрави.Търпение му е майката!И ЛЮБОВ-много ЛЮБОВ! txtloves Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт