Лазерно отстраняване на капиляри ?

  • 13 863
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 849
Някоя мама да е ходила на подобна процедура ?Имам капиляри по лицето ,които искам да почистя с лазер .Моля препоръчайте ми ,ако знаете къде да отида .  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 169
И мен ме интересува това имам 3 малки точици на лицето ама много ме дразни
някой ако знае във Варна нека сподели както и колко струва и на колко процедури трябва да отида за да се махнат ?

radi-t извинявай, че използвам твоята тема надявам се нямаш против  Embarassed

# 2
  • Мнения: 1 937
 
Някоя мама да е ходила на подобна процедура ?
Аз.
Но в Пловдив.
Затова май няма да съм много полезна.

# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Ще следя темата с интерес, при мен проблемът е по краката.
По време на бремеността ми се появиха по прасците и бедрата цели петна. Надявам се да не е много скъпа процедура.

Verdad как протича процедурата?

# 4
  • Мнения: 1 169
Някоя мама да е ходила на подобна процедура ?
Аз.
Но в Пловдив.
Затова май няма да съм много полезна.


Нищо че си от Пловдив кажи какво преставлява

# 5
  • Мнения: 1 937
Verdad как протича процедурата?
Подобна е на лазерната епилация.
Два от по-малките капиляри се свиха (изчезнаха) след една единствена процедура.
Един - по-голям, още си го нося.

Заплащането беше на импулс - около 50 лв.

# 6
  • Мнения: 2 849
Открих едно -две студиа .
http://www.cosmelas.com/price.htm
http://www.beniko.bgcatalog.com/index_b.html


GlaDneSS ,няма проблем  Grinning

Всяка информация ще ми е полезна ,преди да се подложа .На мен ми се спука първо на носа малко капилярче и сега продължава да расте .Чувала съм ,че пушачките са с по-тънки капиляри  Rolling Eyes.Имам и по бузите и много ме дразнят като го гледам . Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 169
Открих едно -две студиа .
http://www.cosmelas.com/price.htm
http://www.beniko.bgcatalog.com/index_b.html


GlaDneSS ,няма проблем  Grinning

Всяка информация ще ми е полезна ,преди да се подложа .На мен ми се спука първо на носа малко капилярче и сега продължава да расте .Чувала съм ,че пушачките са с по-тънки капиляри  Rolling Eyes.Имам и по бузите и много ме дразнят като го гледам . Rolling Eyes


Благодаря  Hug

Ами аз не съм пушачка никога и не съм пушила но имам 3 точици които адски много ме дразнят

# 8
  • Мнения: 922
Аз ходя при Мая Тачева и съм много доволна. Препоръчвам ти този център.

# 9
  • Мнения: 2 849
Аз ходя при Мая Тачева и съм много доволна. Препоръчвам ти този център.
Координати Praynigи моля сподели подробности .Колко струва ,какво е усещането ,от една процедура ще се повлияе ли ?

# 10
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Преди 4г си ги махнах въвВарна с лазер.Беше в Дом на Красотата сега незнам ако е променено как се казва,защото отдавна не съм там.Много безболезнено и до ден днешен не са ми излязли,стана от един път.Не беше много скъпо,махнах 3капиляра.Една седмица преди това трябваше да пия витамин С на ампули и деня да не е слънчев това беше единственото условие.Знам,че лятото както и зимата не са подходящи да премахване,можело да се появят после повторно.Хубаво било през пролета или есента,като се махнат 2-3дни да не се сменя много рязко температурата от топло в студено помещение.Ами това е не съм с много прясна информация,но се надявам да съм била полезна!

# 11
  • Мнения: 2 849
danaia   bouquet

# 12
  • Мнения: 528
Аз имам спукани капиляри на деколтето, какво ли не пих, с какво ли не се мазах...без резултат.
Ходих в лазерно студио Пикасо, там ми казаха, че едната процедура ще ми струва 200 лв и не е ясно дали ще е достатъчна само една, два месеца след това не трябва да ходя на солариум и да се пазя от слънце...а и има вероятност да  ходя седмица насинена.
Ами отказах се от лазера Mr. Green чувала съм за свиване на капиляр с ток newsm12 ама ще поразпитам първо и ще пиша пак Crazy

# 13
  • Мнения: 1 583
    daniela_jd-ако е възможно,сподели с какво си се мазала.На мен ми казаха да пробвам с мехлеми,съдържащи хепарин.Благодаря!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 419
Преди 4г си ги махнах въвВарна с лазер.Беше в Дом на Красотата сега незнам ако е променено как се казва,защото отдавна не съм там.Много безболезнено и до ден днешен не са ми излязли,стана от един път.Не беше много скъпо,махнах 3капиляра.Една седмица преди това трябваше да пия витамин С на ампули и деня да не е слънчев това беше единственото условие.Знам,че лятото както и зимата не са подходящи да премахване,можело да се появят после повторно.Хубаво било през пролета или есента,като се махнат 2-3дни да не се сменя много рязко температурата от топло в студено помещение.Ами това е не съм с много прясна информация,но се надявам да съм била полезна!


Много благодаря за инфото - оказва се , че ти си по-информирана от хората, които предлагат процедурата. Аз миналата седмица звънях в Пикасо, 10 евро е премахването на 1 капиляр, но изобщо не споменаха това, което ти си описала, а определено има логика, особено за смяна на температурите в различни помещения... Може би ще изчакам малко, имам само 1, но много ме дразни... и аз съм пушачка, не зная дали има връзка.

Общи условия

Активация на акаунт