Как борите депресията ...

  • 2 750
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 001
... без илачи  newsm78

Предполагам, че има и други подобни теми   Thinking, ама:
Първо, сървъра е претоварен  Cry
Второ, може да сте измислили нещо ново  Wink

# 1
  • Мнения: 830
Хапвам сладичко Laughingза предпочитане шоколад Peace

# 2
  • Мнения: 112
Абе преди си я изкарвах скромно, напоследък отивам и си купувам нещо - пазарна терапия, много ме гони нервата заради работата, не е много удачно, ама на....

# 3
  • Мнения: 8 505
Спорт.Секс.Сладко.Балансът между трите ще намериш сам.

П.П.:никога не съм се депресирала,но мисля,че ще свърши работа Wink

# 4
  • Мнения: 15 619
Шопинг терапията цена няма, да знаИш. Naughty
Да се поглезиш и да те обгрижват. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 891
Абе преди си я изкарвах скромно, напоследък отивам и си купувам нещо - пазарна терапия, много ме гони нервата заради работата, не е много удачно, ама на....

Точно, но добавям и комбинация от течен шоколад, семки, кисели краставички и лежане пред телевизора цял ден. След такава релаксация, толкова енергия имам, че няма време за депресия.

# 6
  • Мнения: 112
Киселите красатвички - верно, бях забравил аз тях, ако съм пред компютъра - ей на поствам, ако не - може и една Арена да спретна набързо - докато сички ги избия Simple Smile

# 7
  • Мнения: 293
с приятели.
с разходки извън сф + приятели  Laughing

(сладко не ям)

# 8
  • Мнения: 239
Ходя на мач на сините еврошампиони и викам 'уууууууууу', след което се напивам безпаметно в някоя кръчма, танцувам на Ивана, връщам се вкъщи, повръщам и опитвам да правя секс с жена си.

# 9
Жоро, що не смениш малко реда на нещата, може и да успееш в последното  Simple Smile

Шопинг терапията ..... да, определено помага за няколко часа, докато не си направя сметка колко съм изхарчила и пак изпадам в депресия Rolling Eyes

Виж алкохола ...  поне не ми пречи в отношенията с Кронки  Mr. Green та може да започна и с него

# 10
  • Мнения: 2 677
Депресия ли? Що беше туй?  newsm78  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 313
Жоро, що не смениш малко реда на нещата, може и да успееш в последното

Ако прави секс с жената, а после повръща и вика "ууууууууууу", няма ли опасност жена му да се обиди?  Crazy

//пропуснах да се изкажа по темата: Като пиша глупости по форумите...или чета такива  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 97
Бирата не сте ли я открили още ???

# 13
  • Мнения: 155
Браво, Клисуров, за темата! Аз се спасявам с огромни дози шоколад, спорт, секс, пазаруване и пътувания. Понякога всичко накуп, ако съм затънала дълбоко  Mr. Green.

# 14
  • Мнения: 10 758
Браво, Клисуров, за темата! Аз се спасявам с огромни дози шоколад, спорт, секс, пазаруване и пътувания. Понякога всичко накуп, ако съм затънала дълбоко  Mr. Green.
Същото кат теб, само изключвам спорта Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт